Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME TARGA CAMO BLACK

ROME TARGA CAMO BLACK Zobacz większe

Cena:

1 449 zł

Targa jest ulubionym wiązaniem Teamu Rome, obiektem westchnień i kultu wielu niewolników gór którzy potrzebują mieć precyzyjną kontrolę nad deską zarówno w stromych żlebach jak i na linii kickerów.


ROME TARGA CAMO BLACK
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 8 ocen

Zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKA ROME
MODEL TARGA
PŁEĆ MĘSKA
KOLEKCJA 2019
KOD PRODUKTU

O produkcie

Flex: regulowany 8-10

Targa jest ulubionym wiązaniem Teamu Rome, obiektem westchnień i kultu wielu niewolników gór którzy potrzebują mieć precyzyjną kontrolę nad deską zarówno w stromych żlebach jak i na linii kickerów. Sztywna, responsywna łyżka i mocno trzymające paski. Górnym paskiem możemy zmieniać flex wiązań, zarówno poprzez zmianę jego naprężenia jak i przez wybór jednej z trzech pozycji blokowania buta.

Wiązania objęte przez producenta GWARANCJĄ WIECZYSTĄ.

Płyta

V-Rod Baseplate - płyta utrzymuje silne połączenie z deską, jest twardsza pod dużym palcem i zewnętrznej stronie pięty.  Nadaje to desce żywiołowy charakter, jest pop, moc. Reakcja deski na szybkie zmiany krawędzi palce-pięty jest bardzo dobra ponieważ w osi płyta zachowuje swój flex. 

EVA SubBase Pad - podkładki z gumy i EVA zapewniają płynną zmianę krawędzi a jednocześnie pozwalają uzyskać skuteczną barierę tłumiącą pomiędzy płytą wiązania a deską

Yes, I Cant Technology - canting, pady są delikatnie pochylone do środka co dodaje więcej mocy i trzymania końcami deski. Szczególnie przydatne to jest przy rockerach ale i na camberach wielu riderów lubi gdy deska mocniej trzyma. Pochylenie korzystnie wpływa na kolana, szczególnie gdy ktoś jeździ z szerokim rozstawem.

UnderWrap 4 Heel Hoop aby zwiększyć sztywność ale i pop wiązań, z płytą wiązania zintegrowana jest rama wykonana z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Dzięki połączeniu pod płytą, poprawiona jest sztywność po przekątnych, co zapewnia szybką zmianę krawędzi. Płyty wiązań nie usztywniają deski, pozwalają jej prawidłowo pracować. To unikalne rozwiązanie zapewnia desce szybką reakcję i moc, a przy tym płynną i gładką jazdą.

Łyżka 

PowerChord Highback - twarda łyżka dająca bezpośrednie wsparcie gdy jedziesz na piętach. Obejmuje buty dając dodatkowe wsparcie boczne.

Full Rotation - możliwość rotacji łyżki od 0 do 24 stopni. Podstawa do prawidłowej reakcji i kontroli deski. Możesz ustawić sobie łyżkę tak jak chcesz a nie tak jak wymyślił to producent tylko ze względu na cenę. Ustawienie łyżki ma kluczowe znaczenie do jazdy na piętach na krawędzi backside.

Paski

PivotMount Max Technology - system pozwalajacy ustawić pasek w 3 różnych pozycjach zmieniając charakterystykę wiązań i reakcję deski.

Pozycja 1 daje najwięcej swobody, but może swobodnie uginać się do przodu.

Pozycja 2 zbalansowana pozycja między mocą zablokowanego buta a pełnym luzem.

Pozycja 3 na najwyższej pozycji pasek nie pozwala uginać się butom, mocno je trzyma, blokuje w wyniku czego deska staje się bardziej czuła na ruchy nóg.

 

UltraAdjust Ankle Strap - łatwa, beznarzędziowa obsługa pozwala wybrać jeden z trzech poziomów mocy trzymania butów. Komfortowy pasek dostosowuje się do kształtu buta dając mu wsparcie i zapewniając nam szybkość reakcji/wybczanie błędów na takim poziomie jak tego chcesz Ty a nie producent.

AutoStrap Technology - patent Rome polegający na umieszczeniu od wewnętrznej strony wiązań małych pasków trzymających "otwarty" pasek gdy zakładamy deskę. Wiązania stają się szybkie jak step-iny!


ConformGrip 2.0 Toe Strap - elastyczny, wykonany ze specjalnego tworzywa które dobrze trzyma but skutecznie go blokując a nie powodując ucisków.


 

 

Opinie

Napisz opinię

ROME TARGA CAMO BLACK

ROME TARGA CAMO BLACK

Targa jest ulubionym wiązaniem Teamu Rome, obiektem westchnień i kultu wielu niewolników gór którzy potrzebują mieć precyzyjną kontrolę nad deską zarówno w stromych żlebach jak i na linii kickerów.

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross