Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME BUCKSHOT

2 099 zł

Nowa deska Ozzy Henninga nagrodzona tytułem najlepszej deski freestylowej Good Wood 2018 roku. Długa krawędź efektywna, naturalny, freestylowy flex wzmocniony HotRodsem pop i szybki spiekany ślizg.

dostępny, realizacja 2-5dni,
zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKAROME
MODELBUCKSHOT
PŁEĆMĘSKA
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Nowa deska Ozzy Henninga nagrodzona tytułem najlepszej deski freestylowej Good Wood 2018 roku. Długa krawędź efektywna, naturalny, freestylowy flex wzmocniony HotRodsem pop i szybki spiekany ślizg. Pełny camber na całej długości kontaktowej ułatwia techniczną jazdę i gwarantuje eksplodujący pop w parku. Deska dla wiedzących o co w snowboardzie chodzi. Łatwo na niej zrobisz pressa i zablokujesz na railu, skoczysz także na większych skoczniach, a odporne ścianki sidewall uratują deskę z niejednej opresji. Świetne właściwości jezdne pozwalają na techniczną jazdę, skakanie na większych skoczniach, jazdę w pajpie.

Przeznaczenie: snowpark, raile, skocznie, buttering, techniczna jazda na ubtych stokach

Stay Positive Camber - pełny camber na całej długości kontaktowej. Profil stosowany przez wszystkich zawodników i zaawansowanych riderów. Dla tych którzy lubią pop deski, lubią dynaimkę, mocne trzymanie krawędzi, loty na skoczniach, muldach, płaskich terenie. Dla tych co chcą zmieniać krawędź w powietrzu a pod koniec skrętu czuć wgniatającą siłę odśrodkową.

True twin - deska w 100% symetryczna zarówno kształtem jak i flexem. Przy ustawieniu symetrycznym wiązań, jazda w obie strony jest taka sama.

Flex (1-10): 6

Rdzeń Pop Core Matrix - zrównoważony balans wagi i wytrzymałości, dobrze reagujący rdzeń zbudowany z topoli by mieć moc a dwóch pasów drewna o niskiej gęstości by obniżyć wagę

StraightBiax laminate - ułożenie włokien szklanych pod kątem 90 stopni idealnie sprawdza się w deska które mają dawać freestylowy luz i swobodę, naturalne czucie deski bez sztucznie podwyższonej sztywności poprzecznej.

TurboRods - Bamboo Single Barrel technologia ta pozwala wpuścić w rdzeń deski tuleję do której wstawiony jest pręt z bambusa pracujący niezależnie od tulei. Kiedy naciśniemy na deskę ta odda z dużo większą mocą. Pojedyńcza beczułka użyta w tej desce sprawia że deska ma więcej popu w centralnej części oraz freeridowe trzymanie na krawędzi, klei się do stoku bez niechcianej wysokiej sztywności poprzecznej.

 

 

 

 

 

 

 

Rebound Sidewalls - ścianki boczne wykonane są z wysoce elastycznego materiału co sprawia że deska może przyjąć mocniejsze uderzenia niż przy klasycznych ściankach. W sposób naturalny podwyższa to żywotność deski z reguły katowanej w parku.

Impact edges - deska wyposażona w szersze i wyższe krawędzi, bardziej odporne na uszkodzenie ale przede wszystkim nadające się do indywidualnego tuningu.

Basalt Impact Plates - podczas lądowań dużych dropów czy też przy mocnych hamowaniach na rdzeń deski działają potężne siły. Aby je rozproszyć i ochronić rdzeń, pod wiązaniami zamontowane są specjalne bazaltowe płyty.

Ślizg spiekany - SinterTrue base - wysokiej jakości ślizg ze strukturą absorbującą duże ilości smaru. Dobre przyspieszenie i świetne właściwości ślizgowe sprawiają że z łatwością przejedziesz przez płaskie odcinki, nie będziesz też mieć problemów z prędkością na skoczniach.

Camber

Stay Positive
Stay Positive

Tech

  • Pop Core Matrix
  • StraightBiax Laminate
  • Rebound Sidewalls
  • Hot Rods: Bamboo Single Barrel
  • Basalt Impact Plates
  • Impact Edges
  • SinterTrue Base

Where

Flex

Pressable / Powerful

6

Shape

True Twin

Style

Park

Produkty powiązane

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross