Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME MARSHAL

ROME MARSHAL Zobacz większe

Cena:

2 499 zł

Marshal to nowa konstrukcja powstała by odkrywać nowe tereny, uczyć się nowych tricków i poszerzać snowboardowe horyzonty.

dostępny, realizacja 2-5dni,
zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKAROME
MODELMARSHAL
PŁEĆMĘSKA
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Marshal to nowa konstrukcja powstała by odkrywać nowe tereny, uczyć się nowych tricków i poszerzać snowboardowe horyzonty. Płaska w środkowej części by dobrze trzymać, umiarkowana elastyczność by dawać stabilność przy większej prędkościach czy głębokich lądowaniach. Zwinna i sprytna deska gdy tego potrzebujesz w ciasnym snowparku, stabilna i dostojna gdy postawisz ją na krawędzi i odjedziesz na krawędzi. Dzięki wielu technologiom Marshal znakomicie radzi sobie w każdym terenie i sytuacji.

Przeznaczenie: All Terrain dla zaawansowanych, techniczna jazda, skocznie każdej wielkości, freeride, buttering, raile, boxy

Contact camber czyli deska płaska na całej swojej długości kontaktowej. Tzw. "flaty" to jedne z najbardziej lubianych desek, mają więcej popu niż rockery i niewiele mniej od camberów. W tej desce pop został wzmocniony a całość uzupełnia zaawansowana geometria krawędzi kształtowanej po 5 łukach.

Directional twin - deska ma symetryczny odcinek kontaktowy, ale by polepszyć jej właściwości jezdne ma odmienny kształt i profil końców deski.

Flex (1-10): 7 

Rdzeń SuperPop Core Matrix - lekki, super reagujący rdzeń zbudowany z topoli by mieć moc a trzech pasów drewna o niskiej gęstości by obniżyć wagę

StraightTriax30 Laminate - ułożenie włókien szklanych zapewniające wysoką responsywność rdzenia i freestylowe czucie deski

TurboRods - Carbon Single Barrel technologia ta pozwala wpuścić w rdzeń deski tuleję do której wstawiony jest pręt z włókien węglowych pracujący niezależnie od tulei. Kiedy naciśniemy na deskę ta odda z dużo większą mocą. Pojedyńcza beczułka użyta w tej desce sprawia że deska ma więcej popu w centralnej części oraz freeridowe trzymanie na krawędzi, klei się do stoku bez niechcianej wysokiej sztywności poprzecznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

FiveGnar sidecut - nowa geomatria wcięcia bocznego sidecut składająca się z dwóch różnych elips rozmieszczonych w pięciu strefach deski.  Strefy pod wiązaniami "wycięte" są z jednej elipsy a strefa na tipach deski i środek wycięty jest z drugiej, węższej. Całość jest połączona w gładką krzywą, bez żadnych wybrzuszeń i pofalowań. Deska lepiej pracuje, łatwiej ją docisnąć czego efektem jest mocny pop pod koniec skrętu. 

Sinterstrong Sidewalls - ścianki boczne chroniące krawędź wykonane ze spiekanego ślizgu, wysoka elastyczność i podniesiona wytrzymałość deski

Ślizg spiekany - SinterSpeed Base - wysokiej jakości ślizg używany do najlepszych desek Rome, zapewniający bardzo dobre przyspieszenie potrzebne gdy jeździsz poza trasami czy też gdy latasz w parku.

Camber

Contact
Contact

Tech

  • SuperPop Core Matrix
  • StraightTriax30 Laminate
  • TurboRods: Carbon Single Barrel
  • SinterStrong Sidewalls
  • SinterSpeed Base

Where

Flex

Pressable / Powerful

7

Shape

Directional Twin

Style

All-Mountain Freestyle


Opinie

Napisz opinię

ROME MARSHAL

ROME MARSHAL

Marshal to nowa konstrukcja powstała by odkrywać nowe tereny, uczyć się nowych tricków i poszerzać snowboardowe horyzonty.

Produkty powiązane

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross