Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

FLUX TT BLACK

FLUX TT BLACK Zobacz większe

899 zł

Możesz w nich zarówno jeździć po twardych stokach, w puchu jak i skakać w parku na skoczniach każdej wielkości. Wiązania tworzą 3 elementy, które w sposób bezpośredni decydują o zachowaniu się twojej deski. To łyżka, paski i płyta. TT-ka to połączenie średniej sztywności łyżki z twardszą, szybko przenoszącą siły na deskę płytą oraz genialnymi paskami, dobrze blokującymi buty w wiązaniu.

dostępny, realizacja 2-5dni,
zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKAFLUX
MODELFLUX TT BLACK
PŁEĆMĘSKA
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Flux TT black

Kolekcja 2018

Flex - 8 - (1-10)

Jedne z najbardziej znanych wiązań na rynku. Średnia półka najwyższej jakości japońskich wiązań znanych i lubianych od 25 lat. Popularna TT-ka to nadal wiązania średniej sztywności, jednak dzięki nowym paskom w nowym modelu but jest lepiej blokowany, wiązanie mocniej go trzyma. Mniejsze o 30% pompki sprawiają że pasek nie ma martwych punktów. Dzięki wielu możliwościom regulacji tych wiązań można je spersonalizować i ustawić pod swoją deskę i preferencje. Górny pasek ustawiony w wyższej pozycji zapobiega uginaniu się butów co wielce pomaga w kontroli deski na frontside. Płyta ma regulowaną wielkość, można ją rozsunąć z przodu i tyłu. Klasyczne śrubki zastąpione są tutaj zaciskami UU-fit wiązania więc nie mają prawa się rozkręcać, luzować.

TT-ki zapewniają bardzo dobrą kontrolę nad deską. Nie są mocno wytłumione więc deska pod nimi nie jest "zamulona". Paski mocno trzymają buty co znakomicie poprawia kontrolę nad deską, która mocniej trzyma i szybciej zmienia krawędź palce-pięty. Średniej sztywności łyżka pozwala zarówno na całodniowe siedzenie w parku jak i na szybką jazdę po ubitych stokach.


PŁYTA

- Płyta wiązania - Genetic base - domieszka specjalnych włókien szklanych, zapewnia sporą sztywność i naturalną absorbcję drgań, by móc kontrolować nawet twardsze deski w każdej sytuacji. Zintegrowana piętka z płytą czyni te wiązania znacznie mocniejszymi od wiązań z przykręcaną piętką. Wyposażona w Footbed.

- Amortyzacja płyty - pełny Footbed - jednowarstwowa, miękka podkładka zapewniająca naturalne czucie deski oraz dobre przenoszenie sił. Gładka powierzchnia zapobiega zbieraniu się i zaleganiu w niej śniegu i lodu.

- System śrubek UU FIT (opatentowany) - górny pasek oraz łyżka wiązania połączone są z płytą wiązania za pomocą specjalnego systemu tulejki z śrubką, dzięki temu te wiązania nie rozkręcają się podczas jazdy. Dodatkowo śrubki zabezpieczone są zaciskami.

PASKI

- Pasek górny - NOWOŚĆ - Honeycomb strap - mocno trzymający i dający naturalną absorbcję drgań. Zbudowany nie z gumy tylko z dwóch warstw włókien szklanych.  Łatwo go zapiąć a pompka nie uwiera w stopę. Pasek ten jest szorstki od wewnętrz, dość twardy, nie rozciąga się, nie pozwala to na ruch buta co daje genialną kontrolę nad deską.

- Pasek dolny - FTM Versa - zapinany na czubek buta, znakomicie trzymający bez względu na kształt przodu buta. Trzyma w dwóch płaszczyznach, pionowej dociskając go do płyty wiązania oraz w płaszczyźnie poziomej, dociskając but do łyżki. Versa jest niewrażliwy na "szorowanie" nim po stoku, nie odstaje, nie powiększa butów, ma właściwości ślizgowe, więc nawet jeśli zahaczysz butem o stok jest szansa że prześlizgniesz się dalej.

- system UU Fit  - górne paski, zarówno ten z pompką jak i zębaty, w swojej neutralnej pozycji, odgięte są w drugą stronę. Dzięki temu, po zapięciu paska dociska on buta do łyżki ze wszystkich stron, dając naturalne czucie deski i większy komfort jazdy. Siły rozchodzą się równomiernie, nie ma punktowego nacisku.

unikalne, mikro pompki, 30% mniejsze by wykluczyć możliwość nacisku na buty. Sprawdzone, wytrzymałe, znakomicie zapinające wiązania, odpinające się jednym ruchem ręki. Konstrukcja i budowa pompki jest całkowicie odmienna od pompek innych firm. Są bezawaryjne, gdyż nie ma w nich nic, co by się mogło zepsuć.

ŁYŻKA

Alpha highback - lekka, asymetryczna łyżka, średniej sztywności, dająca dobre wsparcie ale także tłumienie na backside.

- kąt pochylenia łyżki regulujemy tu śrubkami UU fit mocującymi ją z płytą. Po przesunięciu śrubek w stronę piętki, łyżka pochyla się. Kąt pochylenia, można dopasować do dowolnego buta. Łyżka całą swoją szerokością opiera się o piętkę wiązania, nie ma tu punktowego przenoszenia siły, jazda jest płynna i stabilna a deska mniej "szarpie" ridera.

Amortyzacja - podwójnej gęstości pianka EVA jaką jest wyłożona łyżka od wewnątrz, zapewnia dobre tłumienie drgań oraz ogranicza ruchy butów na boki.

USTAWIENIA

- regulowana wielkość płyty, wysuwany przód i tył co daje możliwość dostosowania się do szerokości deski i wielkości butów,

- regulowany kąt pochylenia łyżki, możliwość zrotowania łyżek równolegle do krawędzi, możliwość zamiany łyżek

- regulowana długość pasków pozwalająca na precyzyjne ustawienie

- 2 pozycje dolnego paska w celu dostosowania się do kształtu i wielkości przodu przodu buta

- 2 pozycje górnego paska, w jednej wiązanie mocniej trzyma nie pozwalając butom uginać się do przodu, w drugiej, freestylowej, jest więcej luzu potrzebnego na przeszkodach

- Toolless Lever - wszystkie ustawienia bez użycia śrubokręta, co przydaje się na stoku

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross