Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME SHIFT WHITE

Cena:

669 zł

Shift to super lekkie, damskie, elastyczne wiązania zapewniające łagodne zachowanie deski i duży komfort przez cały dzień.


ROME SHIFT WHITE
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 9 ocen

Zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKA ROME
MODEL STRUT
PŁEĆ DAMSKA
KOLEKCJA 2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Flex: 5

Shift to super lekkie, damskie, elastyczne wiązania zapewniające łagodne zachowanie deski i duży komfort przez cały dzień. Łyżka którą można ustawić, 3 pozycje mocy trzymania górnego paska i lekka, elastyczna płyta. Są wygodne, miękkie a przy tym dobrze trzymają buty w kostce, sprawdzają się więc wzorowo nie tylko na przygotowanych trasach.

Wiązania objęte przez producenta GWARANCJĄ WIECZYSTĄ.

Płyta

Unibody Baseplate - lekka, jednoczęściowa płyta zapewniająca responsywność we wszystkie strony. Łagodny, owalny kształt pozwala wyginać się desce tuż pod piętą dając nam więcej popu.

 

EVA SubBase Pad - podkładki z gumy i EVA zapewniają płynną zmianę krawędzi a jednocześnie pozwalają uzyskać skuteczną barierę tłumiącą pomiędzy płytą wiązania a deską

 

Łyżka 

United Asym Highback - średniej sztywności łyżka, elastyczna z zewnętrznych stron aby oddać moc i pomóc przy wejściu na przeszkodę lub zjechać trudną linię.

Full Rotation - możliwość rotacji łyżki od 0 do 24 stopni. Podstawa do prawidłowej reakcji i kontroli deski. Możesz ustawić sobie łyżkę tak jak chcesz a nie tak jak wymyślił to producent tylko ze względu na cenę. Ustawienie łyżki ma kluczowe znaczenie do jazdy na piętach na krawędzi backside.

Paski

Contour Ankle Strap - pasek wykonany z materiału odpornego na zmiany temperatury nadający wiązaniom średni flex.

Multiple Strap Positions - 3 różne pozycje górnego paska dzięki czemu możesz zdecydować jak mocno chcesz by wiązania trzymały.


ConformGrip 2.0 Toe Strap - elastyczny, wykonany ze specjalnego tworzywa które dobrze trzyma but skutecznie go blokując a nie powodując ucisków.


 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pQwBf5jeRGI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Opinie

Napisz opinię

ROME  SHIFT WHITE

ROME SHIFT WHITE

Shift to super lekkie, damskie, elastyczne wiązania zapewniające łagodne zachowanie deski i duży komfort przez cały dzień.

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross