Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME ROYAL

ROME ROYAL Zobacz większe

Cena:

1 274 zł

1 499 zł

-15%

Klasyczna damska deska All Mountain, czyli taka której głównym przeznaczeniem jest jazda po przygotowanych stokach i tylko sporadyczne wypady poza trasę czy do snowparku.

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKAROME
MODELROYAL
PŁEĆDAMSKA
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Klasyczna damska deska All Mountain, czyli taka której głównym przeznaczeniem jest jazda po przygotowanych stokach i tylko sporadyczne wypady poza trasę czy do snowparku. Stabilność dzięki płaskiej konstrukcji, swoboda i łatwość manewrów dzięki podniesionym tipom deski, mocne trzymanie dzięki długiej krawędzi efektywnej. Znakomita deska do rekreacyjnej jazdy, do nauki techniki i codziennej jazdy z ziomkami.

Przeznaczenie: all mountain, powder, park

FreePop Rocker - deska jest płaska w środkowej części co daje jej stabilność i trzymanie w skręcie. Podniesione końce na kształt rockera sprawiają że zyskujemy freestylowy luz, możliwość łatwego butteringu a także taki kształt deski poprawiają noszenie deski w puchu.

True twin - deska w 100% symetryczna zarówno kształtem jak i flexem. Przy ustawieniu symetrycznym wiązań, jazda w obie strony jest taka sama.

Flex (1-10): 6

Rdzeń TTT Core Matrix - 100% drewniany rdzeń, zero plastiku i płyt wiórowych. Naturalny elastyczny flex i zawsze potrzebny pop.

StraightBiax laminate - ułożenie włokien szklanych pod kątem 90 stopni idealnie sprawdza się w deska które mają dawać freestylowy luz i swobodę, naturalne czucie deski bez sztucznie podwyższonej sztywności poprzecznej.

QuickRip Technology - aby zrównoważyć luźniejszy charakter rockerowej deski i wzmocnić jej trzymanie na krawędzi (wtedy gdy tego potrzebujesz) stworzyliśmy technologię QuickRip sidecut. Deska nadal jest luźna ale gdy postawisz ją na krawędzi, trzyma mocniej niż tradycyjne konstrukcje. Poprzez zastosowane dwóch różnych elips wcięcia bocznego, na wysokości wiązania powstały dodatkowe, delikatne punkty kontaktowe. Gdy jedziesz powoli, trzyma tylko strefa niebieska (short) co pozwala na łatwo manewrować deską, ale gdy przyspieszysz deska trzyma całą długością kontaktową (long) a wypukłymi punktami uderza o stok, sprawiając że trzymanie jest mocniejsze,

HotRods - Glass Single Barrel - każda deska potrzebuje mieć mocny pop, tu aby go uzyskać umieszczamy w wydrążonych w rdzeniu kanałach wiązki włókien węglowych, szklanych czy kawałki bambusa. Wygięta deska oddaje siłę znacznie mocniej, dzięki czemu możesz wyżej skakać i szybciej zmieniać krawędź.

 

 

 

 

 

 

 

Ślizg tłoczony - XTRD base - wytrzymały, dość szybki i bardzo łatwy w naprawie.


Camber

FreePop Rocker
FreePop Rocker

Tech

  • TTT Core Matrix
  • StraightBiax Laminate
  • HotRods: Glass Single Barrel
  • QuickRip Technology
  • XTRD Base

Where

Flex

Pressable / Powerful

6

Shape

True Twin

Style

All-Mountain Freestyle

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross