Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

NEVER SUMMER ONYX

Typ: Damska Freestyle True Twin Tip

ONYX to deska symetryczna (True Twin Tip) o charakterystycznym ociosanym blunt shape, z obniżonym profilem nose i tail. Sercem deski jest miękki rdzeń Press Flex Core, który pozwoli na wszystko, czego zapragniecie w świecie freestyle. Ograniczeniem będą tylko umiejętności i Wasza wyobraźnia 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 784 zł

2 099 zł

-15%
Opis

MARKA NEVER SUMMER
MODEL ONYX
PŁEĆ DAMSKA
KOLEKCJA 2017

O produkcie

Typ: Damska Freestyle True Twin Tip

ONYX wspierana jest opatentowanymi przez Never Summer Ind. technologiami rocker & camber. R.C. Technology i Vario Power Grip Sidecut! Zastosowane rozwiązania techniczne zostały nagrodzone m.in. przez Snowboard Magazine i Future Magazine. Więcej na temat technologii stosowanych przez NS znajdziesz w dziale technologie i na www.neversummer.com

ONYX to deska symetryczna (True Twin Tip) o charakterystycznym ociosanym blunt shape, z obniżonym profilem nose i tail. Sercem deski jest miękki rdzeń Press Flex Core, który pozwoli na wszystko, czego zapragniecie w świecie freestyle. Ograniczeniem będą tylko umiejętności i Wasza wyobraźnia  ONYX dozbrojona jest w wiele smaczków technologicznych. Z najważniejszych elementów budowy można wymienić profil Oryginal RC, ultralekki rdzeń Press Flex Core, dedykowany dla desek FS system tłumienia drgań Freestyle Damper System, dodatkowe wytłumiacze drgań Harmonic Tip/Tail Damper HDT, oraz robiący duże wrażenie – matowy i „gorący” top deski ;)

Nowe rozwiązania nie są po to żeby ładnie wyglądać w katalogu, dlatego wyjaśnimy w kilku zdaniach z czym to się je.

Blunt shape z obniżonym profilem tip i tail + ultra lekki rdzeń Press Flex Core – redukują do minimum wagę deski, co ma niebagatelne znaczenie przy skokach i wszelkich ewolucjach FS. Wydłużona krawędź efektywna poprawia stabilność przy najazdach i lądowaniach. Obniżony profil potęguje popa, eliminuje niepożądany efekt „łapania” krawędzi i pozwala na komfortową jazdę z większymi prędkościami, które nie są zwykle rekomendowane dla desek FS. Konstrukcja rdzenia ułatwia wszelkiego rodzaju buttery, pressy i ogólnie rozumianą zabawę na desce.

Bardzo istotną sprawą jest absorbcja drgań powstających podczas jazdy, przy skokach, czy podczas zabawy w parku. Odpowiada za to duet systemów tłumienia: Freestyle Damping System (FDS) + Harmonic Tip/Tail Damper (HDT). Wytłumiacze skutecznie redukują drgania, zwiększając tym samym stabilność deski. Nie ingerują jednak w konstrukcje na tyle, aby pozbawić Onyx’a jej typowo freestyle’owego charakteru.


Ripsaw

BUDOWA:

- R.C. Technology & Vario Power Grip Sidecut - geometria Rocker & Camber (patent NS)
- Matowy topsheet
- Low profile Tip/Tail
- Oryginal Rocker Camber Profile
- Vario Power Grip Sidecut - sidecut o 5 promieniach
- Bi-Lite Fiberglass - system włókien szklanych
- RDZEŃ NS Press Flex Core
- FDS Dampening System
- Harmonic Tip/Tail Damper – wytłumiacze drgań w strefie Tip/Tail
- Eleastomeric Underfood Stabilizers – stabilizatory i wytłumiacze drgań strefy między wiązaniami
- Sintered P-Tex Sidewall - ścianki boczne ze spiekanego P-Tex
- ŚLIZG Durasurf 4501 Sintered Base
- P-Tex Tip & Tail Protection - wzmocnienia dziobu i ogona deski
- Full Wrap Metal Edge


profil
Flex Damp

GWARANCJA: 3 LATA

WYPRODUKOWANO W DENVER, COLORADO USA

sizes