Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

PUKY WUTSCH BERRY

PUKY WUTSCH LOVELY PINK Zobacz większe

Cena:

179 zł

299 zł

-40%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

WIEK: 1½+

od 80 cm

Waga produktu: 2,8 kg


PUKY WUTSCH BERRY
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA PUKY
MODEL WUTSCH
KOLEKCJA 2022
KOD PRODUKTU 22PUKWUTBER

O produkcie

My first PUKY®.

Gdyby tylko życie mogło być dla Twojego dziecka zawsze tak łatwe jak w momencie, gdy wkracza w świat mobilności wraz z pojazdami Puky:
wszystkie jeździki Puky zostały zaprojektowane tak, by małe dzieci, potrafiące już siadać czy biegać, mogły poruszać się na nich intuicyjnie i w ten sposób dalej rozwijać swoją motorykę.

Proste ruchy, jak odpychanie od podłoża, składają się w trakcie jazdy na złożone procesy – które w widoczny sposób sprawiają dziecku frajdę. Przede wszystkim dziecko ma odczuwać radość z ruchu, który jest dla niego bardzo ważny. Tylko poprzez ruch Twoje dziecko rozwija swoje główne zmysły i nabywa podstawy dla skutecznej nauki jazdy.

Puky Wutsch zachęca do ruchu początkujących kierowców – również na spacerach.

Wychylna przednia oś Puky Wutsch umożliwia przechylanie się pojazdu na boki i stabilizuje pojazd przy mniejszych przeszkodach. To idealny pojazd dla dzieci w wieku od 1,5 roku, które już same bezpiecznie spacerują już nie tylko w domu po podłodze, ale również na zewnątrz po bardziej wyboistym terenie. Puky Wutsch dzięki wychylnej przedniej osi wspiera kolejne etapy rozwoju równowagi i jest logicznym następcą pojazdu PukyLino.

 

SPECYFIKACJA:

– Chwyty kierownicy: bezpieczne chwyty kierownicy
– Materiał ramy: stal
– Kolor: odporne na uderzenia proszkowe malowanie
– Maksymalna waga użytkownika: 20 kg
– Siedzenie: ergonomiczne siedzenie z wygodnym uchwytem do noszenia oraz specjalnym wgłębieniem na kolano
– Opony: cichobieżne koła
– Efekt uczenia się: przednia wychylna oś sprzyja rozwojowi równowagi i koordynacji
– Zestaw bezpieczeństwa Puky:
* bezpieczne chwyty kierownicy
* ogranicznik kąta skrętu kierownicy

Producent zastrzega możliwość zmiany ceny, dostępności, specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji.

Wychylna oś
Nowe wyzwania

W przeciwieństwie do Pukylino, Wutsch ma przednie koła wysunięte bardziej przed kierownicę, dzięki temu jeździk może pokonywać niewielkie przeszkody. Zmieniona geometria pojazdu, która pozwala zarówno na poruszanie się w domu, jak i na spacerach na zewnątrz, jednocześnie pozwala na zamontowanie specjalnej, wychylnej osi w przednich kołach. Wychylna oś Wutsch jest kolejnym logicznym krokiem w kierunku nowych wyzwań i rozwoju równowagi dziecka, ponieważ stabilność boczna jest teraz bardziej kontrolowana przez dziecko.

Ergonomiczne siodełko z wygodnym uchwytem do noszenia i oparciem na kolano
Forma podąża za funkcją

Ergonomiczne siodełko Wutsch wspiera ruchy dziecka. Specjalna powierzchnia siodełka zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zintegrowany uchwyt z tyłu siodełka ułatwia noszenie pojazdu, co zawsze może się przydać podczas spaceru na zewnątrz. Wyprofilowane siodełko umożliwia starszym dzieciom korzystanie z dodatkowej funkcji jeździka – maluch może poruszać się trochę jak na hulajnodze – odpycha się jedną nogą, a drugą zgiętą nogę opiera kolanem o siodełko.

Bezpieczne chwyty
Bezpieczeństwo pod kontrolą

Pojazdy dla najmłodszych Puky wyposażone są w specjalnie zaprojektowane uchwyty na kierownicy. Mają dobrą przyczepność i zabezpieczenia, które nie pozwalają małym rączkom zsunąć się z kierownicy. Średnica uchwytów jest idealnie dopasowana do dziecięcych dłoni, dzięki czemu zapewnia stabilny i bezpieczny chwyt.

Ogranicznik skrętu
Rozsądne dla najmłodszych

Pojazdy z serii “My first Puky” mają ograniczenie kąta skrętu kół, ponieważ pojazd powinien być stabilny dla maluchów zaczynających swoją przygodę z rowerkami. Wzmacnia to, szczególnie u początkujących, zaufanie podczas pierwszych prób jazdy. Ponieważ ze względu na konstrukcję nie można tu osiągnąć wyższych prędkości, takie ograniczenie nie stanowi żadnego ryzyka obrażeń w przypadku upadku.

Miękkie – ciche koła
Nie ma problemu z sąsiadami

Plastikowe koła, pokryte miękką gumą, czynią pojazd bardzo cichym. Dzięki temu można go spokojnie używać w mieszkaniu. Koła posiadają również doskonałą przyczepność.

Wytrzymałe na uderzenia malowanie proszkowe
Jakość made in Wülfrath

Niezwykle odporne na uderzenia i trwałe malowanie proszkowe jest stosowane przez Puky we wszystkich pojazdach i wykonywane jest w fabryce Puky w Wülfrath. Malowaniem tym pokryte są wszystkie elementy metalowe, malowanie jest odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne oraz oczywiście jest wolne od toksyn i zanieczyszczeń.

Opinie

Napisz opinię

PUKY WUTSCH BERRY

PUKY WUTSCH BERRY

WIEK: 1½+

od 80 cm

Waga produktu: 2,8 kg

Produkty powiązane

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross