Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

MERIDA CROSSWAY 100 LADY SHINY DARK SILVER (RED BLACK)

MERIDA CROSSWAY 100 MATT BLUE Zobacz większe

2 599 zł

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALIVIO
  • HAMULCE HYDRAULICZNE
  • RAMA TFS
  • AMORTYZATOR Z BLOKADĄ
  • REGULOWANY MOSTEK

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKAMERIDA
MODELCROSSROCKET
PŁEĆDAMSKA
ROZMIAR KOŁA28"
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

MERIDA CROSSWAY 100 LADY SHINY DARK SILVER (RED BLACK) jest damskim rowerem mogącym służyć do jazdy crossowej, a także do uprawiania rekreacyjnej turystyki. Wykonany z wysokiej klasy materiałów, z ramą z hartowanego stopu aluminium wytrzymuje jazdę po największych bezdrożach. Przerzutki Shimano pozwalają wspinać się na najwyższe wzniesienia, a świetne amortyzatory poprawiają komfort jazdy na nierównych nawierzchniach.

Oferowany przez nasz sklep internetowy w sprzedaży online w cenie 2599 zł.

Specyfikacja techniczna

Rama: ?Crossway TFS aluminiowa
Widelec: ?Suntour NEX HLO 63
Amortyzator tylny: ?N/A
Obręcze: ?Merida Comp D
Piasty: ?Shimano Centerlock
Szprychy: ?N/A
Opony: ?Merida Speed 40 ref
Pedały: ?N/A
Korba: ?SR XCR 48-36-26 CG
Wkład supportu: ?N/A
Łańcuch: ?N/A
Kaseta: ?Shimano CS-HG200-9-11-34
Przerzutka przednia: ?Shimano M370 48
Przerzutka tylna: ?Shimano Alivio
Manetki: ?Shimano Altus SL-M2000
Kierownica: ?Merida comp 660 R25
Chwyty: ?N/A
Mostek: ?Adjustable pro OS A-HEAD regulowany
Stery: ?N/A
Hamulce: ?Shimano M315
Dźwignie hamulca: ?N/A
Siodło: ?Cross Sport
Wspornik siodła: ?Suspension 27,2
Kolor: ?SHINY DARK SILVER (RED BLACK)

Więcej informacji

  • NOWA RAMA

Na sezon 2018 nowa rama CROSSWAY TFS. Ma mocno opadającą górną rurę, która ułatwia wsiadanie i przewody ukryte pod dolną rurą. Stożkowa główka ramy zapewnia precyzyjne prowadzenie, a 30,9mm rura podsiodłowa pozwala na rowerze założyć regulowaną sztycę.

  • LEKKI I WYTRZYMAŁY

Do produkcji ramy wykorzystano stop Aluminium Racelite 6061, który poddano dodatkowemu hartowani, tworząc podwójjnie cieniowane lekkie i sztywne rury. Technologia TFS (mechanicznie tłoczenie rur na gorąco) nie tylko poprawiła wygląd ramy , ale też zwiększyła jej funkcjonalność.

  • KOMFORT

Modele Crossway są wyposażone w amortyzowane widelce i w większości wersji, amortyzowaną sztycę. Dzięki temu żadna nierówność na trasie nie sprawi problemów. Idealną pozycję w wielu wersjaach roweru zapewnia regulowany mostek. W podstawowych modelach wysokość w dużym zakresie pozwala regulować wpuszczany mostek. Wyjątkiem są bardziej sportowe modele do szybszej jazdy, które mają tradycyjne mostki i sztyce.

  • NIŻSZY PRZEKROK

Wszystkie modele CROSSWAY są dostępne także w dostosowanej dla kobiet wersji z niższym przekrokiem. Ułatwia on wsiadanie i zsiadanie z siodełka.

  • BEZPIECZEŃSTWO

Bycie widocznym na drodze to podstawa. Właśnie dlatego wszystkie modele CROSSWAY mają opony z bocznym paskiem odblaskowym.

  • GOTOWY NA WIELE

Możliwość montażu bagażnika, błotników i stopki zwiększa zakres wykorzystania roweru. CROSSWAY sprawddzie się zarówno w codziennym zastosowaniu, jak i podczas długich wypraw.

GEOMETRIA

DŁUGOŚCI

Frame SizesXXS(39)XS(43)S(47)M(51)L(55)XL(59)
Top Tube560565580590610630
Seat Tube390430470510550590
Chain Stays460460460460460460
Head Tube Angle70.570.5717171.571.5
Seat Tube Angle747473.573.57373
Bottom Bracket Drop707070707070
Head Tube Length130130140155175205
Fork Length460460460460460460
Reach385390396402409420
Stack611611622637658686
Wheel Base108010851089110011091130
Stand Over Height679712745779814849

Produkty powiązane