Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

MERIDA BIG SEVEN TEAM MATT UD -GREEN/WHITE

MERIDA BIG TEAM MATT UD -GREEN/WHITE Zobacz większe

28 990 zł

Rowerzyści na całym świecie szybko przekonali się o wyższości kół 27,5” nad 26” pod wieloma względami. Poprzez wyścigowe rakiety BIG.SEVEN bądź wersje o bardziej rekreacyjnych zastosowaniach na wiele sposobów pomagamy maksymalne wykorzystać zalety koła 27,5”.

dostępny, realizacja 2-5dni,
zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKAMERIDA
MODELBIG SEVEN TEAM MATT UD -GREEN/WHITE
PŁEĆMĘSKA
ROZMIAR KOŁA27,5"
KOLEKCJA2017
KOD PRODUKTU

O produkcie

Rowerzyści na całym świecie szybko przekonali się o wyższości kół 27,5” nad 26” pod wieloma względami. Podobnie jak ich większe 29” rodzeństwo, hardtaile BIG.SEVEN dają większy komfort, zauważalnie lepszą trakcję i płynniejszą jazdę po kamieniach i korzeniach w porównaniu z wersjami 26”. Zalety te są dobrze wyczuwalne nawet dla początkujących. To właśnie rozmiar kół determinuje w bardzo dużym stopniu to, jak szybki może być rower. Równie ważna jest waga koła. Nie trzeba więc przekonywać, że BIG.SEVEN łączy w sobie to, co najlepsze w dwóch pozostałych światach: jeździ płynniej niż rower z kołami 26” i zyskuje nad rowerem 29” dzięki niższej wadze. Ponieważ idea 27,5” znalazła zwycięską formę w postaci modelu BIG. SEVEN, dotyczące go zmiany w sezonie 2016 ograniczyliśmy do wyposażenia. Dzięki nowym sztycom z 15-mm off setem pozycja we wszystkich karbonowych modelach oraz aluminiowych wersjach LITE jest zoptymalizowana pod kątem wygodniejszej jazdy. Poprzez wyścigowe rakiety BIG.SEVEN bądź wersje o bardziej rekreacyjnych zastosowaniach na wiele sposobów pomagamy maksymalne wykorzystać zalety koła 27,5”.

RAMA

RAMA

CARBON / Big 7 BC Superlite CF5 boost PF

ROZMIAR RAMY

15", 17"

KOLOR

MATT UD -GREEN/WHITE

WIDELEC

Rock Shox SID World Cup 27" 100 TC oneloc

NAPĘD

PRZEŁOŻENIA

12

PRZERZUTKA P

Sram XX1 eagle trigger

PRZERZUTKA T

MANETKA P/T

Sram XX1 12s

KORBA

Sram XX1 34T [PF]

KASETA

Sram XG 1299 EAGLE 10-50T

KOŁA

ROZMIAR KÓŁ

27,5"

PIASTA P/T

DT Plug-in RWS boost

OBRĘCZE

Fulcrum Red Passion 3

OPONA P/T

Maxxis Ikon 27.5 Exception 2.2 3C

KOMPONENTY

HAMULEC P/T

Sram Level Ultimate 180 disc

KIEROWNICA

MERIDA TEAM 720 OS flat

MOSTEK

Merida Team OS 7

SIODŁO

Prologo new Nago Evo X10 TiroX

SZTYCA

Merida Carbon Team S-Flex SB0 30.9

WAGA (kg)

8,6

TFS – TECHNO FORMING SYSTEM

Produkcja giętych rur ze stopu RaceLite 6061 metodą mechanicznego tłoczenia rur na gorąco. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, technologie obróbki aluminium w Meridzie stoją na najwyższym poziomie.

RACELITE 6061 ALUMINIUM

Niezwykle lekki i mocny stop używany w przemyśle lotniczym. MERIDA poddaje go dodatkowemu hartowaniu, tworząc podwójnie cieniowane lekkie i sztywne rury.

X-TAPER HEADTUBE

Rozszerzająca się rura sterowa z łożyskiem 1 1/8” na górze i 1,5” na dole pozwala na usztywnienie główki ramy, co zwiększa precyzję sterowania – rower jest łatwiejszy w prowadzeniu i lepiej reaguje na skrajne przeciążenia w zakrętach.

K-MOUNT DROP-OUT

Haki kół pozwalające zamocować hamulec tarczowy oraz podpórkę przykręcaną na dwie śruby. Zintegrowana konstrukcja zapewnia optymalną sztywność podczas hamowania.

LOCKOUT

Blokada amortyzatora przedniego lub tylnego za pomocą dźwigni na jego obudowie. Pozwala na optymalny transfer energii w zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu.

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross