Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Kontakt

SuperSportowy.pl
ul. Umultowska 32
61-614 Poznań
tel. 727 619 461
pon-piąt. 9 00 - 18 00
sobota 10 00 - 16 00
SuperSportowy.pl
ul. Poznańska 75
62-040 Puszczykowo
tel. 690 865 850
pon-piąt. 10 00 - 18 00
sobota 10 00 - 14 00
# Sklep Adres Odległość
Sprzedaż internetowa
Serwis
Rowery
Rolki
Snowboard
Narty
1. Adam Ruminiecki
Sprzedaż internetowa
Rowery
Rolki
menadżer sprzedaży internetowej
tel. 727 619 461
2. Władysław Linkowski
Sprzedaż internetowa
Rowery
Rolki
Snowboard
menadżer sklepu stacjonarnego
tel. 796 355 171
3. Dawid Kaczmarek
Rowery
Rolki
Narty
Snowboard
sprzedaż sklep stacjonarny
tel. 796 355 171
4. Przemysław Kaczmarek
Serwis
kierownik serwisu
tel. 796 355 171


Nasz sklep rowerowy znajduje się m.in. w Puszczykowie. Wśród klientów znajdują się mieszkańcy wielu pobliskich miejscowości takich jak Kórnik. Aby dojechać do naszego sklepu, klienci powinni kierować się na Mieczewo i Świątniki, a w Rogalinku na Mosinę. Sklep znajduje się przy ulicy Poznańskiej. Jeśli chcesz kupić wytrzymały, trwały rower sprawdzonego producenta lub interesuje Cię profesjonalny serwis – sprawdź naszą ofertę.

Posiadamy m.in. rowery miejskie i crossowe. Wysoka jakość naszych produktów łączy się z naszą specjalistyczną wiedzą oraz usługami takimi jak serwis. Nasz sklep rowerowy obsługuje mieszkańców wielu miast znajdujących się w okolicach Poznania oraz Puszczykowa. Obsługujemy jednak również dalsze miejscowości, takie jak Września czy Łęczyca. Najszybszy dojazd możliwy jest przez trasę A2. Sklep znajduje się przy ulicy Poznańskiej 75.

Wśród miast, dla których kierujemy ofertę, znajduje się Śrem. Odległość 30 kilometrów pokonać można jadąc przez Zbrudzewo, Czmoniec, Radzewice i Rogalinek. Przed Mosiną skręcić należy w Szosę Poznańską. Nasza propozycja kierowana jest dla tych, którzy chcą wybrać rower najlepszej jakości. To nie tylko sklep rowerowy, ale także rolki, narty oraz profesjonalny serwis wszystkich produktów.

Wśród naszych klientów znajdują się osoby zamieszkujące Stęszew. Miejscowość położona jest około 20 kilometrów od Puszczykowa i jej mieszkańcy mogą wybrać jedną z kilku wygodnych tras. Najkrótsza prowadzi przez Krąpiewo oraz Dębienko, a następnie przez Trzebaw i Wielkopolski Park Narodowy. Równie wygodną trasą jest kierowanie się na Dymaczewo Nowe, następnie w stronę Mosiny na Szosę Poznańską.

Luboń jest jednym z miast, do których kierujemy ofertę naszych profesjonalnych usług, wśród których warto wymienić serwis oraz pomoc w wybraniu takiego sprzętu, by rower spełniał wszystkie wymagania klienta. Dojazd możliwy jest przez ulicę Sobieskiego, a następnie przez Poznańską i Wysoką. Odległość to około 10 kilometrów. Sklep znajduje się przy ulicy Poznańskiej 75. Zapraszamy również mieszkańców pobliskich miejscowości.

Jeśli interesuje Cię nasz sklep rowerowy i chcesz wiedzieć, jak można dojechać do nas z miejscowości takich jak Kościan oraz okolice, najkrótsza trasa to zaledwie około 35 kilometrów. Należy kierować się na Kiełczewo, Jarogniewice, a następnie DK5 do ulicy Wiejskiej. Po dwudziestu kilometrach skręcić należy w DW431 w kierunku Mosiny, a dalej Puszczykowa. Posiadamy także sklep w Poznaniu.

Komorniki to miejscowość znajdująca się zaledwie 10 kilometrów od Puszczykowa, w którym posiadamy siedzibę naszego profesjonalnego sklepu. Aby do nas dojechać, wystarczy wybrać trasę przez ulicę Stawną w kierunku Poznańskiej (DK5), a następnie jechać prosto ulicami Komornicką i Łęczycką. Po przejechaniu 6 kilometrów należy skręcić w prawo w Poznańską (DW430) i kontynuować podróż przed około 3 kilometry.

Puszczykowo jest nową siedzibą naszego profesjonalnego sklepu. Znajduje się przy ulicy Poznańskiej 75, w okolicy ulic Księdza Ignacego Posadzego, Podgórnej oraz Wysokiej. Sklep rowerowy to oferta takich produktów jak rower miejski oraz crossowy, a także profesjonalne rolki oraz sprzęt snowboardowy. Zapraszamy klientów z Kórnika, Łęczycy, Śremu, Stęszewa, Lubonia, Kościana, Komorników i Mosiny.

Sklep rowerowy SuperSportowy.pl kieruje swoją ofertę do mieszkańców wielu okolicznych miejscowości. Wśród nich znajduje się Mosina, położona zaledwie 6 kilometrów od Puszczykowa. Aby dostać się do naszego sklepu wystarczy wjechać na Szosę Poznańską, a następnie DW430, by jechać prosto przez ulicę Wysoką aż do skrętu w Gołębią. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Poznańskiej 75, niedaleko ulic Podgórnej oraz Wysokiej