Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

MARIN GESTALT X10

Cena:

5 999 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Przygoda na drodze i poza nią.

Dojazdy do pracy.

Jazda po szutrach.

Gestalt X10 to rower górski z niezawodnym i prostym napędem 1x i dużym prześwitem dla opon pozwalającym zachować kontrolę i stabilność na każdej drodze.


MARIN GESTALT X10
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 5 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA MARIN
MODEL GESTALT X10
PŁEĆ UNISEX
ROZMIAR KOŁA 28"
KOLEKCJA 2024
KOD PRODUKTU

O produkcie

Rower gravelowy MARIN GESTALT X10 to wszechstronny rower górski, wyposażony w niezawodny napęd 1x i duży prześwit dla opon, zapewniający kontrolę i stabilność na każdej drodze. Ten model został stworzony, aby poszerzyć Twoje horyzonty poza utwardzone drogi. W kolejnej generacji Gestalta, Marin rozszerzył jego możliwości, dodając jeszcze większy prześwit na oponach oraz obniżając górną rurę, co ułatwia balansowanie ciałem nad rowerem w terenie. Producent konsekwentnie stosuje jednorzędowe układy napędowe, które przekładają się na prostotę i niezawodność jazdy w różnych warunkach terenowych.

Nowa geometria MARIN GESTALT X10 umożliwia jeszcze bardziej odważną jazdę, nawet mimo braku amortyzacji. Ten rower gravelowy jest idealny dla rowerzystów poszukujących singletracków i gotowych na każde wyzwanie, niezależnie od warunków. Gestalt X10 jest Twoim idealnym kompanem do jazdy zarówno na szlaku, jak i poza nim, a także do odkrywania nowych, niezbadanych tras. Nowa geometria Beyond Road od Marin, wprowadzona w 2023 roku, tworzy najsprawniejszy jak dotąd rower z giętą kierownicą, gotowy na górskie szutry i asfaltowe drogi. Kompletnie nowa geometria jest dłuższa, niższa i bardziej wypłaszczona, oferując większy przekrok i ułatwiając balansowanie ciałem w trudnych warunkach terenowych. Zastosowane krótsze mostki i szersze kierownice poprawiają pewność prowadzenia, a prześwit kół pozwala na założenie opon o wymiarach nawet do 700x50 lub 27,5"x2,1", co czyni go idealnym wyborem do każdej przygody.

Gestalt X10 od 2023 roku wyznacza nowy rozdział w Marinowskiej geometrii Beyond Road. Tworzy on ich najsprawniejszy jak dotąd rower z giętą kierownicą i otwiera Cię na wiele rodzajów nawierzchni. Nowy Gestalt X10 gotowy jest aby zapuścić się nim na górskie szutry, a zarazem równie odpowiedni, by zdobywać na nim szosy lub wytyczone tracki na GPXie. Kompletnie nowa geometria jest dłuższa, niższa i bardziej wypłaszczona. Oferuje również większy przekrok, dzięki czemu będzie Ci łatwiej balansować nad nim ciałem gdy przyjdzie "stanąć w korby" lub zjechać techniczny odcinek. W rowerach serii X zastosowano w również krótsze mostki i szersze kierownice, by prowadzenie w terenie było bardziej pewne. Z kolei prześwit kół pozwala teraz na założenie opon o wymiarach nawet do 700x50 lub 27,5"x2,1"!

Specyfikacja techniczna

Rama: ?

Series 3 Beyond Road, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142 x 12 mm Thru-Axle

Widelec: ?

Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12 mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets

Amortyzator tylny: ? N/A
Obręcze: ?

Marin Aluminum Double Wall, 25 mm Inner, 18 mm Tall, Disc Specific

Piasty: ?

Forged Aluminum Alloy, Disc, 32H

Szprychy: ?

14g Black Stainless Steel

Opony: ?

Vee Tire Co., Rocket Man, 700 x 45, Tubeless Compatible

Pedały: ? N/A
Korba: ?

Forged Alloy 1x10, Hollow CrMo Spindle, Narrow Wide 42T

Wkład suportu: ?

External Sealed Cartridge Bearings

Łańcuch: ?

KMC X10

Kaseta: ?

SunRace 10-Speed, 11-51T

Przerzutka przednia: ? N/A
Przerzutka tylna: ?

microSHIFT Advent X 10-Speed Wide-Range

Manetki: ?

microSHIFT Advent X 10-Speed

Kierownica: ?

Marin Butted Alloy, Compact 16º Flared Drop

Chwyty: ?

Marin Shock Absorbing Perforated Tape

Mostek: ?

Marin 3D Forged Alloy

Stery: ?

FSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”

Hamulce: ?

Tektro MD-C500 Dual Piston Road Mechanical Disc, 160 mm Rotor

Dźwignie hamulca: ?

MicroSHIFT Advent X

Siodło: ?

Marin Beyond Road Concept

Wspornik siodła: ?

Marin Alloy, 27,2 mm

Kolor: ? Blue / red (niebieski / czerwony)

Producent zastrzega możliwość zmiany ceny, dostępności, specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji.

Więcej informacji

ALUMINIUM SERII 3

Gestalt X10 posiada cieniowaną, formowaną ramę Serii 3 z aluminium 6061 z wewnętrznym prowadzeniem linek, mocowaniem hamulca tarczowego i otworami instalacyjnymi do bagażników i błotników.

GEOMETRIA POZA DROGĄ

Gestalt X10 od 2023 roku wyznacza nowy rozdział w Marinowskiej geometrii Beyond Road. Tworzy on ich najsprawniejszy jak dotąd rower z giętą kierownicą i otwiera Cię na wiele rodzajów nawierzchni. Nowy Gestalt X10 gotowy jest, aby zapuścić się nim na górskie szutry, a zarazem równie odpowiedni, by zdobywać na nim szosy lub wytyczone tracki na GPXie. Kompletnie nowa geometria jest dłuższa, niższa i bardziej wypłaszczona. Oferuje również większy przekrok, dzięki czemu będzie Ci łatwiej balansować nad nim ciałem gdy przyjdzie "stanąć w korby" lub zjechać techniczny odcinek. W rowerach serii X zastosowano w również krótsze mostki i szersze kierownice, by prowadzenie w terenie było bardziej pewne. Z kolei prześwit kół pozwala teraz na założenie opon o wymiarach nawet do 700x50 lub 27,5"x2,1"!

HAMULCE TARCZOWE

Gestalt X10 wyposażony jest w najnowszy standard montażu hamulców tarczowych, zapewniający płynne i kontrolowane zatrzymanie w każdych warunkach przy minimalnej konserwacji.

PRZEŚWIT OPON

Rama i widelec Gestalt X10 ma prześwit na oponach do 700Cx42 lub 650Bx47 w wersji Road Plus.

NOWE PROWADZENIE PRZEWODÓW W RAMIE

Nowy system prowadzenia przewodów w ramie, który zachowuje czysty wygląd i eliminuje problem hałasujących pancerzy.

GEOMETRIA

                                            

                                                                          

Opinie

Napisz opinię

MARIN GESTALT X10

MARIN GESTALT X10

Przygoda na drodze i poza nią.

Dojazdy do pracy.

Jazda po szutrach.

Gestalt X10 to rower górski z niezawodnym i prostym napędem 1x i dużym prześwitem dla opon pozwalającym zachować kontrolę i stabilność na każdej drodze.

Produkty powiązane

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross