Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH Zobacz większe

Cena:

2 169 zł

3 099 zł

-30%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

W tym sezonie The Black Snowboard Of Death zyskał nowy kosmiczny rdzeń, nowy lżejszy laminat i dodatkowe wzmocnienia na końcówkach! Jeszcze lżejsza i mocniejsza!


DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 8 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA CAPITA
MODEL THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH
PŁEĆ MĘSKA
KOLEKCJA 2023
KOD PRODUKTU

O produkcie

W tym sezonie The Black Snowboard Of Death zyskał nowy kosmiczny rdzeń, nowy lżejszy laminat i dodatkowe wzmocnienia na końcówkach! Jeszcze lżejsza i mocniejsza!

Z legendarnym statusem pogromcy każdego terenu i zbyt wielu wyróżnieniom, by wszystkie wymienić, Black Snowboard Of Death był nieustannie przekształcany i modyfikowany w dążeniu do doskonałości. Jedynym elementem, który pozostaje niezmienny przez lata, jest sama nazwa.

Na rok 2022 ten klasyk Capity został doładowany nowym ultralekkim rdzeniem Thermopolymer Hover™, który w połączeniu z dodatkami padami karbonowymi pod wiązaniem - Carbon Fleece Power Shield™ oraz wzmocnieniem Amplitex™ V-Tech Amplifiers, przyspieszają przenoszenie energii na krawędź. Nowością w tym sezonie jest również laminat z drewna - SKINLESS™ CORE ASH WOODGRAIN TOPSHEET, który nie dosyć, że świetnie się prezentuje, to jest o 220 gramów lżejszy niż standardowy.

Capita The Black Snowboard Of Death jest delikatnie szerszą deską, dzięki czemu świetnie płynie w świeżym śniegu, ale dzięki mocniej wciętemu łukowi Death Grip™, czyli odwrócony sidecut w części środkowej, umożliwia natychmiastowe przechodzenie w szybkie skręty.

Dzięki dobrze wyważonemu kształtowi kierunkowemu i konstrukcji o dużej mocy, ten specjalnie zaprojektowany pojazd rakietowy zapewnia niesamowitą kontrolę - dzięki czemu jesteś lepszym snowboardzistą w zmiennym terenie i zmiennych warunkach.

RIDER:

 • TYP RIDERA: ALL MOUNTAIN + PUCH - zaawansowany technik all-mountain;
 • POZIOM RIDERA: średniozaawansowany / zaawansowany;
 • WAGA RIDERA: 156 59-86 kg | 159 63-90 kg | 162 68-95+ kg | 157W 63-90 kg | 161W 68-95 kg | 165W 71-100+ kg | 169W 77-104+ kg. 

PROFIL:

 • HYBRYDA: ALPINE V1 - konstrukcja ALPINE V1 Profile charakteryzuje się camberem pośrodku, z płaskim tailem i odwróconym camberem na nosie. Pozwala to na mnóstwo popu i stabilności na twardym śniegu, jednocześnie zwiększając moc noszenia i lądowania, powiększając możliwości ridera w głębokim śniegu. Camber jest dłuższy w tailu - zapewniając dodatkową moc podczas podejścia lub dla większych riderów poszukujących szerszej deski.

DETALE TECHNICZNE:

 • FLEX: 6,5 / 10;
 • KSZTAŁT: KIERUNKOWY, SET BACK 0.5";
 • RDZEŃNOWOŚĆ! THERMOPOLYMER HOVER CORE™ - niezwykle lekki i wszechstronny rdzeń z wysoką odpornością na uderzenia i maksymalnym popem. Rdzeń hybryda! Połączenie niezwykle lekkiego drewna paulowni, ze świetnie oddającą energię topolą. Do drewnianej podstawy został dodany SUPER CARBON wraz ze wstawkami z recyklingowanego tworzywa. Połączenie tych materiałów daje doskonałą dystrybucję energii do krawędzi, świetne pochłanianie drgań i niesamowitego pop’a!
 • WŁÓKNO: HOLYSHEET™ TRI/TRI FIBERGLASS - potrójny splot włókna szklanego po obu stronach rdzenia zapewnia lepszą absorbcję drgań oraz lepsze przenoszenie energii na krawędź;
 • ŻYWICA: MAGIC BEAN™ RESIN - Capita do wszystkich desek wykorzystuje ekologiczną żywicę, która jest produkowana bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. Dodatkowo zapewnia wysoką wydajność ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło, czyli mniej energii zużywanej jest w procesie produkcji deski snowboardowej. Dzięki niej rdzeń może być lżejszy przy zapewnieniu takich samych właściwości deski. Dlatego deski Capita są jednymi z lżejszych desek na rynku!
 • ŚLIZG SPIEKANY: HYPERDRIVE™ BASE - specjalnie opracowany, spiekany, polietylen o ultrawysokiej masie cząsteczkowej, o bardzo wysokiej gęstości, specjalnie zaprojektowany ze specjalnymi dodatkami. Przeznaczony TYLKO dla najbardziej zdeprawowanych demonów prędkości;
 • STRUKTURA ŚLIZGU: MOONSHOT PRO-TUNE™ - wysokowydajna struktura ślizgu, z odprowadzeniem wody pod kątem 45-ciu stopni, daje tej desce jeszcze większego kopa!
 • SIDECUT: DEATH GRIP™ - specjalny rodzaj kształtu krawędzi. Odwrócony sidecut w środkowej części sprawia, że łatwiej wykonywać ciasne zakręty;
 • LAMINAT: Multitech™ Level 5 DeepSpace™ Silkscreen + PAM16000™ Topsheet w/ Metallic Underlay – świetnie prezentująca się wielopoziomowa struktura laminatu. Połączenie matu z błyszczącymi elementami i złotymi napisami robi niesamowite wrażenie. Dodatkowo Capita zadbała o to, żeby laminat był bardzo lekki, dużo lżejszy niż w klasycznych deskach pokrytych lakierem;
 • KRAWĘDZIE: stalowe 360 degree HRC48 Steel Edges;
 • SIDEWALL: pełne ścianki boczne z zabezpieczeniem ABS1000;
 • INSERTY: wykonane ze stali nierdzewnej 4x2. 

DODATKI:

 • NOWOŚĆ! SKINLESS™ CORE ASH WOODGRAIN TOPSHEET - specjalnie obrobiona warstwa wierzchnia z forniru z czystego drewna, o unikalnej w dotyku fakturze, o 220 gramów lżejsza niż uzyskiwane w procesie standardowym;
 • CARBON FLEECE POWER SHIELD™ - pady z karbonu pod wiązaniami, dają dużo mocy i dosłownie poduszkę bezpieczeństwa w postaci stabilności w zróżnicowanym terenie i łatwość skręcania w trudnych warunkach;
 • AMPLITEX™ V-TECH AMPLIFIER - wzmocnienie deski materiałem AMPLITEX™ - sztywny jak karbon, lekki jak len, zachowuje swoje właściwości nawet pod wpływem bardzo niskiej temperatury;
 • NOWOŚĆ! INLAID ALLOY NOSE + TAIL SKID PLATE - dodatkowe wzmocnienie zakończeń deski, ultralekkie by dodatkowo zniwelować wagę.

MADE IN AUSTRIA! 

Capita produkuje i pracuje nad nowymi technologiami we własnej fabryce, co nie jest regułą w branży. Zapewnia im to dostęp do najlepszych technologii w produkcji własnych desek. Capita MFG – The Mothership jest przykładem tego, jak powinna działać nowoczesna produkcja. Zero emisji CO2, 100% energii czerpanej jest ze źródeł odnawialnych, a 98% materiałów do produkcji desek jest pobranych z najbliższych regionów, dzięki czemu Capita nie przyczynia się do zanieczyszczenia wynikającego z transportu. Fabryka posiada własny stok do testowania nowych rozwiązań!

Opinie

Napisz opinię

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH

W tym sezonie The Black Snowboard Of Death zyskał nowy kosmiczny rdzeń, nowy lżejszy laminat i dodatkowe wzmocnienia na końcówkach! Jeszcze lżejsza i mocniejsza!

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross