Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME ROYAL

ROME ROYAL Zobacz większe

Cena:

1 199 zł

1 499 zł

-20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Klasyczna damska deska All Mountain, czyli taka, której głównym przeznaczeniem jest jazda po przygotowanych stokach i tylko sporadyczne wypady poza trasę czy do snowparku.


ROME ROYAL
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 5 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA ROME
MODEL ROYAL
PŁEĆ DAMSKA
KOLEKCJA 2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Klasyczna damska deska All Mountain, czyli taka, której głównym przeznaczeniem jest jazda po przygotowanych stokach i tylko sporadyczne wypady poza trasę czy do snowparku. Stabilność dzięki płaskiej konstrukcji, swoboda i łatwość manewrów dzięki podniesionym tipom deski, mocne trzymanie dzięki długiej krawędzi efektywnej. Znakomita deska do rekreacyjnej jazdy, do nauki techniki i codziennej jazdy z ziomkami.

Przeznaczenie: all mountain, powder, park

FreePop Rocker - deska jest płaska w środkowej części, co daje jej stabilność i trzymanie w skręcie. Podniesione końce na kształt rockera sprawiają że zyskujemy freestylowy luz, możliwość łatwego butteringu a także taki kształt deski poprawiają noszenie deski w puchu.

True twin - deska w 100% symetryczna zarówno kształtem jak i flexem. Przy ustawieniu symetrycznym wiązań, jazda w obie strony jest taka sama.

Flex (1-10): 6

Rdzeń TTT Core Matrix - 100% drewniany rdzeń, zero plastiku i płyt wiórowych. Naturalny elastyczny flex i zawsze potrzebny pop.

StraightBiax laminate - ułożenie włókien szklanych pod kątem 90-ciu stopni idealnie sprawdza się w deskach, które mają dawać freestylowy luz i swobodę, naturalne czucie deski bez sztucznie podwyższonej sztywności poprzecznej.

QuickRip Technology - aby zrównoważyć luźniejszy charakter rockerowej deski i wzmocnić jej trzymanie na krawędzi (wtedy gdy tego potrzebujesz, producent stworzył QuickRip sidecut. Deska nadal jest luźna, ale gdy postawisz ją na krawędzi, trzyma mocniej niż tradycyjne konstrukcje. Poprzez zastosowane dwóch różnych elips wcięcia bocznego, na wysokości wiązania powstały dodatkowe, delikatne punkty kontaktowe. Gdy jedziesz powoli, trzyma tylko strefa niebieska (short), co pozwala na łatwo manewrować deską, ale gdy przyspieszysz, deska trzyma całą długością kontaktową (long), a wypukłymi punktami uderza o stok, sprawiając że trzymanie jest mocniejsze.

HotRods - Glass Single Barrel - każda deska potrzebuje mieć mocny pop, tu aby go uzyskać, umieszczone zostały w wydrążonych w rdzeniu kanałach wiązki włókien węglowych, szklanych czy kawałki bambusa. Wygięta deska oddaje siłę znacznie mocniej, dzięki czemu możesz wyżej skakać i szybciej zmieniać krawędź.

 

 

 

 

 

 

 

Ślizg tłoczony - XTRD base - wytrzymały, dość szybki i bardzo łatwy w naprawie.

Opinie

Napisz opinię

ROME ROYAL

ROME ROYAL

Klasyczna damska deska All Mountain, czyli taka, której głównym przeznaczeniem jest jazda po przygotowanych stokach i tylko sporadyczne wypady poza trasę czy do snowparku.

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross