Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

ROME FACTORY ROCKER

ROME FACTORY ROCKER Zobacz większe

Cena:

1 319 zł

1 649 zł

-20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wszechstronna deska do jazdy w każdych warunkach ale z uwagi na swój specyficzny hybrydowy profil, najlepiej sprawdzająca się, gdy jeździsz w parku i trudnym terenie.


ROME FACTORY ROCKER
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA ROME
MODEL FACTORY ROCKER
PŁEĆ MĘSKA
KOLEKCJA 2019
KOD PRODUKTU

O produkcie

Wszechstronna deska do jazdy w każdych warunkach ale z uwagi na swój specyficzny hybrydowy profil, najlepiej sprawdzająca się, gdy jeździsz w parku i trudnym terenie. Środek deski jest punktem rotacyjnym, więc bardzo łatwo deskę zerwać z krawędzi i hamując zrobić wielki pióropusz. Stabilne ślizganie się deski po lodzie pomaga w gorszych warunkach. Umiarkowany flex nie wymusza wkładania wielkiej siły i techniki w jazdę.

Przeznaczenie: all mountain, freeride

MtnPop Rocker 2.0 - deska ta ma 3 strefy, w środku jest umiarkowany rocker a z przodu i tyłu naturalny camber. Dzięki rockerowi w środku zyskujemy łatwiejsze manewry na małej prędkości, większy luz deski. Strefy camber dają mocniejsze trzymanie deski, stabilne i pewne skręty ślizgowe.

True twin - deska w 100% symetryczna zarówno kształtem jak i flexem. Przy ustawieniu symetrycznym wiązań, jazda w obie strony jest taka sama.

Flex (1-10): 6

Rdzeń Pop Core Matrix - zrównoważony balans wagi i wytrzymałości, dobrze reagujący rdzeń zbudowany z topoli, by mieć moc oraz z dwóch pasów drewna o niskiej gęstości, by obniżyć wagę.

Bambooster Dual Inline Technology - dwa paski z elastycznego bambusa podwyższają pop i dynamikę pracy deski.

StraightBiax laminate - ułożenie włókien szklanych pod kątem 90-ciu stopni idealnie sprawdza się w deskach, które mają dawać freestylowy luz i swobodę, naturalne czucie deski bez sztucznie podwyższonej sztywności poprzecznej.

QuickRip Technology - aby zrównoważyć luźniejszy charakter rockerowej deski i wzmocnić jej trzymanie na krawędzi (wtedy gdy tego potrzebujesz), producent stworzył technologię QuickRip sidecut. Deska nadal jest luźna ale gdy postawisz ją na krawędzi, trzyma mocniej niż tradycyjne konstrukcje. Poprzez zastosowane dwóch różnych elips wcięcia bocznego, na wysokości wiązania powstały dodatkowe, delikatne punkty kontaktowe. Gdy jedziesz powoli, trzyma tylko strefa niebieska (short) co pozwala na łatwo manewrować deską, ale gdy przyspieszysz deska trzyma całą długością kontaktową (long) a wypukłymi punktami uderza o stok, sprawiając że trzymanie jest mocniejsze.

 

Ślizg tłoczony - XTRD base - wytrzymały, dość szybki i bardzo łatwy w naprawie.

 

Opinie

Napisz opinię

ROME FACTORY ROCKER

ROME FACTORY ROCKER

Wszechstronna deska do jazdy w każdych warunkach ale z uwagi na swój specyficzny hybrydowy profil, najlepiej sprawdzająca się, gdy jeździsz w parku i trudnym terenie.

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross