Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

CAPITA OUTERSPACE LIVING

Cena:

1 189 zł

1 699 zł

-30%

Snowboard Capita Outerspace Living to prawdziwa mieszanka freestyle'owego twin-tip'owego kształtu z hybrydowym camberem idealnym do jazdy freeridowej. Słowem, to młodsza siostra Indoor Survival, najbardziej uniwersalnej deski w kolekcji


CAPITA OUTERSPACE LIVING
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen

Oblicz ratę

Opis

MARKA CAPITA
MODEL CAPITA OUTERSPACE LIVING
PŁEĆ MĘSKA
KOLEKCJA 2021
KOD PRODUKTU

O produkcie

Snowboard Capita Outerspace Living to prawdziwa mieszanka freestyle'owego twin-tip'owego kształtu z hybrydowym camberem idealnym do jazdy freeridowej. Słowem, to młodsza siostra Indoor Survival, najbardziej uniwersalnej deski w kolekcji. Różnice? Ano profil deski - camber. Reszta identyczna, dlatego Outerspace Living nada się dla każdego: początkującego, miłośnika katowania przeszkód, sportowej jazdy po sztruksie czy freeride'ra w głębokim puchu!

TYP RIDERA: RESORT - Freerider poszukujący lekkiej i wszechstronnej deski do jazdy w każdym terenie.

POZIOM RIDERA: średniozaawansowany/zaawansowany

FLEX: TWIN 5/10 KSZTAŁT DESKI: TWIN

PROFIL: CAMBER PROFIL RESORT V3 Profil RESORT V3 zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Ma środek uniesiony tradycyjnym camberem poza inserty, aby uzyskać trzymanie krawędzi przy dużych prędkościach w zmiennym terenie, uniesione punkty kontaktowe do lądowania i unoszenia się w puchu, a także tradycyjne wygięcia nosa i taila zapewniające płynniejsze przejścia.

DETALE TECHNICZNE:

RDZEŃ: FSC® CERTIFIED DUAL CORE™ Lekki i sprężysty rdzeń z topoli w połączeniu z bukiem dla zwiększenia mocy i trwałości.

DODATKI: NOWOŚĆ! CARBON KEVLAR STRUTS – dodatek carbonu z kevlarem wzdłuż deski, dla wzmocnienia i lepszego oddawania energii.

WŁÓKNO: SPECIAL BLEND FIBERGLASS Biax / Biax – optymalna mieszanka włókna szklanego, lżejsza niż tradycyjna.

ŻYWICA: MAGIC BEAN™ RESIN Capita do wszystkich desek wykorzystuję ekologiczną żywicę, która jest produkowana bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. Dodatkowo zapewnia wysoką wydajność ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło, czyli mniej zużywanej energii w procesie produkcji deski snowboardowej. Dzięki niej rdzeń może być lżejszy przy zapewnieniu takich samych właściwości deski. Dlatego deski CAPiTA są jednymi z lżejszych desek na rynku!

ŚLIZG: NOWY! SUPERDRIVE™ FX BASE Nowy spiekany ślizg w portfolio Capity. Jest to nowa technologia, która bierze co najlepsze z dwóch światów, szybkość ślizgu spiekanego i wytrzymałość tłoczonego. Dodatkowo jest bardziej przezroczysty, wiec lepiej widać grafikę.

LAMINAT: Multitech™ Level 5 DeepSpace™ Silkscreen + PAM16000™ Topsheet w/Mettalic Underlay Świetnie prezentująca się wielopoziomowa struktura laminatu. Capita zadbała, żeby laminat był bardzo lekki, dużo lżejszy niż klasyczne deski pokryte lakierem.

KRAWĘDZIE - Stalowe 360 Degree HRC48 Steel Edges

SIDEWALL – ŚCIANKI BOCZNE - Pełne ścianki boczne ABS1000

INSERTY - Inserty ze stali nierdzewnej 4 x 2

MADE IN AUSTRIA! – Capita produkuje i pracuje nad nowymi technologiami we własnej fabryce, co nie jest regułą w branży. Zapewnia im to dostęp do najlepszych technologii w produkcji własnych desek. CAPiTA MFG – The Mothership jest przykładem tego jak powinna działać nowoczesna produkcja. ZERO emisji CO2, energii czerpana ze źródeł odnawialnych, a 98% materiałów do produkcji desek jest brana z najbliższych regionów, dzięki czemu nie przyczyniają się do zanieczyszczenia wynikającego z transportu. Fabryka posiada własny stok do testowania nowych rozwiązań!

NAGRODY: Outerspace Living zgarniała nagrody za najlepsze deski roku w swojej kategorii m.in.: GOOD WOOD – Transworld Snowboarding PLATINUM PICKS – Snowboard Magazine

Opinie

Napisz opinię

CAPITA OUTERSPACE LIVING

CAPITA OUTERSPACE LIVING

Snowboard Capita Outerspace Living to prawdziwa mieszanka freestyle'owego twin-tip'owego kształtu z hybrydowym camberem idealnym do jazdy freeridowej. Słowem, to młodsza siostra Indoor Survival, najbardziej uniwersalnej deski w kolekcji

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross