Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

MERIDA JULIET 7.100 BLUE (DARK BLUE)

MERIDA JULIET 7.100 BLUE (DARK BLUE) Zobacz większe

2 599 zł

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALIVIO
 • HAMULCE HYDRAULICZNE
 • RAMA JULIET SEVEN COMP 7-SINGLE TFS
 • AMORTYZATOR SUNTOUR XCM HLO 100 Z BLOKADĄ
 • KORBA SHIMANO FCMT100 40-32-22

dostępny, realizacja 2-5dni,
zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKAMERIDA
MODELMERIDA JULIET 7.100 BLUE (DARK BLUE)
PŁEĆDAMSKA
ROZMIAR KOŁA27,5"
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Prezentujemy doskonały dla Pań rower w atrakcyjnej cenie, jakim jest Merida Juliet 7100 Blue (Dark Blue). Jest to idealny pojazd dla kobiet, które pragną odkryć nowe wrażenia z jazd po górskich szlakach. Tworząc ten rower MTB, producent wykorzystał części najlepszych marek, jak na przykład Shimano. Lekka aluminiowa rama i odpowiednie profilowanie siodełka oraz kierownicy czynią ten rower idealnym dla kobiecych potrzeb. Wybierając ofertę, jaką prezentuje nasz sklep internetowy, decydujecie się Państwo na zakup świetnego roweru w rewelacyjnej cenie.

Specyfikacja techniczna

Rama: ?Juliet Seven Comp 7-single TFS
Widelec: ?Suntour XCM HLO 100 z blokadą
Amortyzator tylny: ?N/A
Obręcze: ?Merida Big 7 comp CC
Piasty: ?Shimano Centerlock
Szprychy: ?N/A
Opony: ?Maxxis Ikon 27.5 2.2 zwijana
Pedały: ?N/A
Korba: ?Shimano FCMT100 40-32-22
Wkład supportu: ?N/A
Łańcuch: ?N/A
Kaseta: ?Shimano CS-HG200-9 11-32
Przerzutka przednia: ?Shimano M3000
Przerzutka tylna: ?Shimano Alivio
Manetki: ?Shimano Altus SL-M2000
Kierownica: ?Merida comp 660 R25
Chwyty: ?N/A
Mostek: ?Merida comp 31.8 15
Stery: ?N/A
Hamulce: ?Shimano M-315
Dźwignie hamulca: ?N/A
Siodło: ?Juliet Sport V
Wspornik siodła: ?Merida comp sb12 27.2
Kolor: ?Blue (dark blue)

Więcej informacji

 • WIĘKSZY KOMFORT

Rowery JULIET są dostosowane do kobiecych wymiarów m.in. poprzez krótszą górną rurę. By dodatkowo zwiększyć komfort, wydłużyliśmy nieco główkę ramy, dzięki czemu pozycja na JULIET jest bardziej wyprostowana i pozwala łatwiej obserwować trasę przed sobą.

 • GOTOWA NA WIELE

Wszechstronność roweru zwiększa możliwość zamontowania w nim bagażnika, błotników i stopki. JULIET ma wszystkie niezbędne mocowania, które pozwolą dostosować ją do potrzeb wypraw czy codziennych dojazdów z bagażem do pracy.

 • LEKKIE I WYTRZYMAŁE ALUMINIUM

Lekki i mocny stop aluminium pozwala nam uzyskać optymalny stosunek sztywności do wagi ramy i tworzyć atrakcyjne kształty JULIET. Wszystkie ramy roweru  do wersji 7.100 włącznie są produkowane w technologi TFS (mechaniczne tłoczenie rur na gorąco). Nie tylko poprawia ona wygląd ramy, ale także zwiększa jej  funkcjonalność.

 • KOBIECE ELEMENTY

Węższe kierownice i specjalnie zaprojektowane siodełka odpowiadają kobiecym potrzebom. Także widelce wybranych modeli JULIET są dostosowane do niższej wagi rowerzystek.

 • POST MOUNT DISC

Wszystkie modele JULIET aż do wersji 7.100 włącznie mają zacisk hamulca mocowany bezpośrednio do ramy w systemie post-mount. Pozwala to dopasować położenie zacisku do różnej wielkości tarczy przy pomocy adapterów. Dzięki temu rozwiązaniu hamulec może być lżejszy i łatwiejszy w ustawieniu.

 • KOŁA 27,5'' i 26''

JULIET pozwala wybrać model idelnie dostosowany do indywidualnych wymagań. Pomagają w tym m.in. dwa rozmiary kół. Rower z kołami 27,5 zapenia lepszą trakcję, niższe opory toczenia i większą płynność jazdy po kamieniach  czy korzeniach. Z kolei wersje 26'' są przeznaczone dla kobiet, które ze względu na niski wzrost mogą preferować mniejsze koło.

 • WEWNĘTRZNE PROWADZENIE PRZEWODÓW

Wszystkie modele JULIET aż do wersji 100 mają wewnętrznie prowadzone przewody. Dzięki temu rozwiązaniu zyskuje nie tylko wygląd roweru, chroni ono także przewody przed zabrudzeniem i wilgocią.

GEOMETRIA

TECHNOLOGIE

INTERNAL CABLE ROUTING
INTERNAL CABLE ROUTING
Prowadzenie przewodów wewnątrz rur ramy. To rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią.
DOWN TUBE EXIT
DOWN TUBE EXIT
Duże wyjście linki zapewnia bezproblemowe ułożenie przewodów prowadzonych wewnątrz dolnej rury i ułatwia ich obsługę.
RACELITE 61 ALUMINIUM
RACELITE 61 ALUMINIUM
Niezwykle lekki i mocny stop używany w przemyśle lotniczym. MERIDA poddaje go dodatkowemu hartowaniu, tworząc podwójnie cieniowane lekkie i sztywne rury.
TECHNO FORMING SYSTEM (TFS)
TECHNO FORMING SYSTEM (TFS)
Produkcja giętych rur metodą mechanicznego tłoczenia rur na gorąco. Poprawia ona wygląd i funkcjonalność ramy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.
SMOOTH WELDING
SMOOTH WELDING
Wygładzanie spawów za pomocą odpowiednich technik spawania – ulepszony wygląd bez pogorszenia struktury spawu. Rozwiązanie to pozwala zachować odpowiednią sztywności ramy i uzyskać jej atrakcyjne wykończenie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.
POST MOUNT DISC
POST MOUNT DISC
Bezpośrednie mocowanie zacisku hamulca do ramy w systemie postmount pozwala dopasować położenie zacisku do różnej wielkości tarczy przy pomocy adapterów. Połączenie to jest mocne, obniża wagę całości i ułatwia ustawienie hamulca.
K-MOUNT DROP-OUT
K-MOUNT DROP-OUT
Mocowanie na dolnej rurze tylnego trójkąta, które pozwala przykręcić podpórkę dwiema śrubami. Zintegrowana konstrukcja zapewnia optymalną sztywność podczas hamowania.
C-MOUNT
C-MOUNT
Przystosowanie do szybkiego i łatwego zamocowania bagażnika.
LOCKOUT
LOCKOUT
Blokada amortyzatora przedniego lub tylnego za pomocą dźwigni na jego obudowie. Pozwala na optymalny transfer energii w zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu.

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross