Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

MERIDA CROSSWAY 40-D PEARL WHITE (SILVER/BLACK)

MERIDA CROSSWAY 40-D PEARL WHITE (SILVER/BLACK) Zobacz większe

2 299 zł

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS
  • HAMULCE HYDRAULICZNE
  • RAMA CROSSWAY SPEED ALLOY
  • AMORTYZATOR Z BLOKADĄ
  • REGULOWANY MOSTEK

dostępny, realizacja 2-5dni,
zarezerwuj produkt, skontaktujemy się z Tobą

Oblicz ratę

Opis

MARKAMERIDA
MODELMERIDA CROSSWAY 40-D PEARL WHITE (SILVER/BLACK)
PŁEĆMĘSKA
ROZMIAR KOŁA28"
KOLEKCJA2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

MERIDA CROSSWAY 40-D PEARL WHITE (SILVER/BLACK) przeznaczony jest do jazdy crossowej, szosowej, turystycznej i rekreacyjnej. Ten męski rower tak uniwersalne zastosowania zawdzięcza idealnie zaprojektowanej konstrukcji, uwzględniającej wszystkie możliwe potrzeby kolarza amatora.

Standardowe wyposażenie tego jednośladu obejmuje oczywiście przerzutki i amortyzatory, a opcjonalnie można dołożyć do niego bagażnik i błotniki.

Oferowany przez nasz sklep internetowy w sprzedaży online w cenie 2299 zł.

Specyfikacja techniczna

Rama: ?Crossway Speed Alloy
Widelec: ?Suntour NEX HLO 63
Amortyzator tylny: ?N/A
Obręcze: ?Merida Alloy 622-17 32H
Piasty: ?Shimano HB-TX505 cen 32H
Szprychy: ?N/A
Opony: ?Kenda K1024 40-622
Pedały: ?N/A
Korba: ?SR XCM 48-36-26 CG
Wkład supportu: ?N/A
Łańcuch: ?N/A
Kaseta: ?Shimano CS-HG200-9 11-34
Przerzutka przednia: ?Shimano FD-M371
Przerzutka tylna: ?Shimano Altus RD-M370
Manetki: ?Shimano ST-EF505-9/3 EZ fire
Kierownica: ?Merida Speed 25.4 adjustable
Chwyty: ?N/A
Mostek: ?Kalloy AL-822 25.4 regulowany
Stery: ?N/A
Hamulce: ?Shimano ST-EF505
Dźwignie hamulca: ?N/A
Siodło: ?Cross Sport
Wspornik siodła: ?Suspension 27,2 amortyzowany
Kolor: ?Pearl White (Silver/black)

Więcej informacji

  • NOWA RAMA

Na sezon 2018 nowa rama CROSSWAY TFS. Ma mocno opadającą górną rurę, która ułatwia wsiadanie i przewody ukryte pod dolną rurą. Stożkowa główka ramy zapewnia precyzyjne prowadzenie, a 30,9mm rura podsiodłowa pozwala na rowerze założyć regulowaną sztycę.

  • LEKKI I WYTRZYMAŁY

Do produkcji ramy wykorzystano stop Aluminium Racelite 6061, który poddano dodatkowemu hartowani, tworząc podwójjnie cieniowane lekkie i sztywne rury. Technologia TFS (mechanicznie tłoczenie rur na gorąco) nie tylko poprawiła wygląd ramy , ale też zwiększyła jej funkcjonalność.

  • KOMFORT

Modele Crossway są wyposażone w amortyzowane widelce i w większości wersji, amortyzowaną sztycę. Dzięki temu żadna nierówność na trasie nie sprawi problemów. Idealną pozycję w wielu wersjaach roweru zapewnia regulowany mostek. W podstawowych modelach wysokość w dużym zakresie pozwala regulować wpuszczany mostek. Wyjątkiem są bardziej sportowe modele do szybszej jazdy, które mają tradycyjne mostki i sztyce.

  • NIŻSZY PRZEKROK

Wszystkie modele CROSSWAY są dostępne także w dostosowanej dla kobiet wersji z niższym przekrokiem. Ułatwia on wsiadanie i zsiadanie z siodełka.

  • BEZPIECZEŃSTWO

Bycie widocznym na drodze to podstawa. Właśnie dlatego wszystkie modele CROSSWAY mają opony z bocznym paskiem odblaskowym.

  • GOTOWY NA WIELE

Możliwość montażu bagażnika, błotników i stopki zwiększa zakres wykorzystania roweru. CROSSWAY sprawddzie się zarówno w codziennym zastosowaniu, jak i podczas długich wypraw.

GEOMETRIA

DŁUGOŚCI

Frame SizesXS(44)S(46)SM(48)ML(52)L(55)XL(58)XXL(61)
Top Tube565575585595605620635
Seat Tube440460480520550580610
Chain Stays450450450450450450450
Head Tube Angle7171.571.572727272.5
Seat Tube Angle7473.573.573.5737372.5
Bottom Bracket Drop70707070707070
Head Tube Length125125135135145170200
Fork Length450450450450450450450
Reach394397405414415423422
Stack597599609611620644675
Wheel Base1073107210821087109111071110
Stand Over Height730745762793817845875

Produkty powiązane

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross