Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Serwis narciarski i naprawa butów, ostrzenie nart Poznań, Luboń, Kościan, Puszczykowo, Śrem

Specjalistyczny serwis narciarski w mieście Poznań

Niezależnie od tego, czy jeździsz na nartach zawodowo czy amatorsko, z całą pewnością doskonale wiesz, jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo na stoku. Aby ograniczyć ryzyko kontuzji, istotne znaczenie ma przede wszystkim odpowiednie naostrzenie krawędzi oraz dobre nasmarowanie nart.

W naszym serwisie narciarskim w Poznaniu zajmujemy się kompleksową naprawą sprzętu narciarskiego, a także wykonywaniem posezonowych konserwacji. Poza oczywistymi zabiegami, takimi jak smarowanie czy ostrzenie krawędzi (maszynowe, ręczne), proponujemy również zalewanie ubytków, regulację siły wypięcia wiązań narciarskich oraz fachową naprawę obuwia narciarskiego.

Jako profesjonalny serwis narciarski w mieście Poznań, oferujemy szereg specjalistycznych usług serwisowych, pozwalających doskonale przygotować deski do nadchodzącego sezonu. Dogodna lokalizacja naszego serwisu narciarskiego sprawia, że jesteśmy na wyciągnięcie ręki wielu osób mieszkających w różnych częściach Poznania. Ofertę kierujemy również do klientów spoza stolicy Wielkopolski.

SERWIS NART

 1. Ostrzenie krawędzie (ręcznie) - 40
 2. Smarowanie ślizgu (ręczne, na gorąco) - 20zł
 3. Regeneracja ślizgu (w zależności od stopnia zniszczenia) - 15-30zł
 4. Planowanie ślizgu (maszynowo) - 30zł
 5. Superserwis (ostrzenie ręczne, ręczne smarowanie ma gorąco, planowanie, regeneracja ślizgu) - 99 zł
 6. Montaż i regulacja wiązań zjazdowych - 20zł
 7. Montaż i regulacja wiązań z wierceniem - 30zł
 8. Montaż i regulacja wiązań specjalistycznych - 50-70zł
 9. Montaż wiązań biegowych (SNS,NNN) - 30zł
 10. Demontaż wiązań - 10zł
 11. Konserwacja wiązań - 10zł
 • USŁUGA EKSPRES (24h) - +50%
 • USŁUGA Z DOWOZEM (w zależności od lokalizacji) - 10-30zł

NAPRAWY:

 1. Kołkowanie - 10zł
 2. Dyblowanie - 10zł/punkt
 3. Wklejka ślizgu - 20zł/cm
 4. Naprawa rozwarstwionej narty - 10-40zł
 5. Inne czynności serwisowe - 70zł/1h

 

 • USŁUGA EKSPRES (24h) - +50%
 • USŁUGA Z DOWOZEM (w zależności od lokalizacji) - 10-30złPosiadamy sklep w Poznaniu, jednak drugą siedzibą naszej firmy jest Puszczykowo. Oferujemy tu nie tylko serwis narciarski, ale także rowery, rolki, artykuły do snowboardu. Nasze usługi kierowane są dla mieszkańców pobliskich miejscowości. Zapraszamy do Puszczykowa wszystkich z okolic Lubonia, Śremu oraz Kościana.
Wśród naszych klientów znajdują się osoby zamieszkujące Luboń. Miejscowość oddalona jest o niecałe 10 kilometrów. Aby dojechać, należy wybrać trasę przez Sobieskiego i DW430.
Śrem znajduje się zaledwie 30 kilometrów od Puszczykowa. Proponujemy komfortowy dojazd przez Brodnicę oraz Krosno trasą DW310.
Osoby zamieszkujące Kościan mają zagwarantowany szybki dojazd do naszego sklepu przez miejscowości: Kiełczewo, Głuchowo oraz Mosina.


Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross