Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Płatność

Możliwe są następujące formy płatności:
 
1. Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.
 
2. Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym SuperSportowy.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
 
3. Przelewem online: forma płatności elektronicznej Transferuj.pl obsługiwana przez Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000412357 prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 4 798 500,00 zł, posiadającą REGON 300878437 oraz NIP 7773061579, pod adresem strony internetowej: https://transferuj.pl, adres e-mail: kontakt@transferuj.pl. Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna w wybranych kategoriach produktowych.
 
4. Płatność kartą (Visa, Mastercard): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Trensferuj.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Krajowy Integrator Płatności S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.
 
5. eRaty Santander: raty za pośrednictwem firmy Satntander Consumer Finanse - szczegółowe informacje znajdują się na stronie eRaty Santander
 
Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.
DANE DO PRZELEWU
SATORI
ul. Popiela 16a
61-615 Poznań
bzwbk
42 1090 1737 0000 0001 2139 7090

Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross