Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

BUTY NARCIARSKIE NORDICA HF 100

Cena:

1 664 zł

1 849 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zakochaj się od nowa w narciarstwie z butami narciarskimi Nordica HF 100.


BUTY NARCIARSKIE NORDICA HF 100
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA NORDICA
MODEL HF 100
PŁEĆ MĘSKA
KOLEKCJA 2023
KOD PRODUKTU

O produkcie

Zakochaj się od nowa w narciarstwie z butami narciarskimi Nordica HF 100. Model ten oferuje unikalne połączenie wydajności, komfortu i dogodności, daje całkowicie nowe wyobrażenie nowoczesnych butów narciarskich. Rewolucyjny system zapięcia tylną klamrą sprawia, że w buty narciarskie możesz wejść niczym w ulubioną parę kapci. Design Hands-Free pozwala na łatwe wsunięcie stóp i zapięcie obuwia za pomocą drugiej nogi, a także wyjście ze skorupy otwierając ją kijkiem narciarskim, bez konieczności schylania się. Buty narciarskie Nordica HF 100 oferują pełną personalizację, w której możesz dopasować do swojej anatomii zarówno obuwie wewnętrzne, jak i skorupę.

Rozmiar 240-325
Konstrukcja Easy Entry Shell
Flex 100
Szerokość 102 mm
Materiał Infrared PU
Liner Precision Fit Primaloft TF

INFRARED TECHNOLOGY
Konstrukcja uwzględniająca punkty możliwego ucisku na stopę, umożliwiająca precyzyjne dopasowanie ich do użytkownika w sposób łatwy i szybki.


PRIMALOFT®
Odporna na wodę, oddychająca termoizolacja, dzięki której stopy pozostają ciepłe i suche. Jej lekkość nie oddziałuje na właściwości konstrukcji.

HF EASY ENTRY SHELL
Linia HF oznacza Hands Free - są to konstrukcje, w których skorupa została zaprojektowana specjalnie z myślą o zakładaniu i ściąganiu butów bez użycia rąk. System Easy Entry powoduje otwarcie skorupy pod kątem 40 stopni, dzięki czemu możemy łatwo wsunąć stopy.

HF BACK BUCKLE CLOSURE SYSTEM
Lekki, świetnie wyglądający, a równocześnie gładko pracujący i doskonale zaprojektowany system zapinania obuwia narciarskiego. Klamra działa niesamowicie intuicyjnie - wystarczy popchnąć ją w dół za pomocą stopy i jesteśmy gotowi do zjazdu. Gdy nadejdzie koniec jazdy możesz otworzyć skorupę obuwia z pomocą kijka narciarskiego, bez konieczności schylania się.

I.V.C. INSTEP VOLUME CONTROL
Wkładka umieszczona w bucie, łatwo widoczna z poziomu obszaru pięty. Jej obracanie pozwala nam łatwo i szybko dopasować zwiększenie lub zmniejszenie objętości butów o +/- 4 mm.

 

Opinie

Napisz opinię

BUTY NARCIARSKIE NORDICA HF 100

BUTY NARCIARSKIE NORDICA HF 100

Zakochaj się od nowa w narciarstwie z butami narciarskimi Nordica HF 100.

Produkty powiązane

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross