Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

DALBELLO PANTERRA 100

DALBELLO AVANTI 110 Zobacz większe

Cena:

1 049 zł

1 499 zł

-30%

Zapytaj o dostępność innych wzorów, modeli i kolorów!

NOWA LŻEJSZA PANTERRA! Panterra jest wszechstronnym butem all mountain, który sprawdzi się w agresywnej jeździe na stoku , ale też zjeździe w świeżym śniegu, po krótkim podejściu.


DALBELLO PANTERRA 100
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 8 ocen

Ostatnie egzemplarze!

Oblicz ratę

Opis

MARKA DALBELLO
MODEL DALBELLO PANTERRA 100
PŁEĆ MĘSKA
KOLEKCJA 2018
KOD PRODUKTU

O produkcie

Opis modelu:

NOWA LŻEJSZA PANTERRA! Nowy materiał skorupy IRFRAN pozwolił na obniżenie wagi o cały kilogram na parze butów! Waga 2050g na sztukę, w tej klasie butów jest rewelacyjna. Nowa generacja Panterry zyskała dodatkowo nowe klamry, zmieniony język i laserowe wykończenie skorupy. Jednocześnie zmianie nie uległ fitting Panterry, a skorupa jest nadal w pełni termoformowalna. Bogactwo technologii w tych butach jest ogromne. Źródłem wyjątkowego komfortu Panterry jest konstrukcja Cabrio. Żadna inna konstrukcja nie oferuje takiej wygody, już przy zakładaniu butów. Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod katem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy. Szerokości buta w strefie palców można łatwo wyregulować w zakresie 102-100mm. Dzięki Rocker Stance zyskujemy większą kontrolę nad nartami, przy mniejszym wysiłku, korzystając z rockerowych właściwości nart. Buty wewnętrzne są wstępnie uformowane i gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu. Mają również możliwość termicznego dopasowania, po wygrzaniu, gdyby zaszła potrzeba większej personalizacji. Dzięki swoim funkcjonalnościom, Panterra jest wszechstronnym butem all mountain, który sprawdzi się w agresywnej jeździe na stoku , ale też zjeździe w świeżym śniegu, po krótkim podejściu. Buty w programie MY FIT - z termoformowalną skorupą, linerem i anatomicznym kształtem Contour 4. Konstrukcja butów umożliwia zamontowanie nowej podeszwy z bieżnikiem GRIP WALK - zwiększającą przyczepność i umożliwiającą bardziej komfortowe chodzenie w butach narciarskich. Podstawowe cechy konstrukcyjne: Twardość: FLEX 100, Szerokość: 102-100 mm, MY FIT Program, Konstrukcja Cabrio, Rocker Balanced Stance, VVF, Ukośna klamra Dynlink, Canting, Ski/Hike, Contour 4, Regulacja sztywności, Regulowany spoiler, Klamry FP-100 Alu z mikroregulacją, Termoformowalny but wewnętrzny INSTANT FIT Performer

Cechy i technologie:
  • twardość: FLEX 110
  • waga 2050 g
  • szerokość: 100-102 mm
  • MY FIT Program
  • klamra FP-100 Alu-Micro
  • Konstrukcja Cabrio
  • GripWalk Option
  • Ski & hike mechanism
  • Canting (Shaft Alignment)

Opinie

Napisz opinię

DALBELLO PANTERRA 100

DALBELLO PANTERRA 100

Zapytaj o dostępność innych wzorów, modeli i kolorów!

NOWA LŻEJSZA PANTERRA! Panterra jest wszechstronnym butem all mountain, który sprawdzi się w agresywnej jeździe na stoku , ale też zjeździe w świeżym śniegu, po krótkim podejściu.

Produkty powiązane

PayPal Check out
Merida
Le grand
Cannondale
Cube
Schwinn
Kross