Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Osłony / pokrowce 

W ofercie posiadamy sporo akcesoriów ochronnych jak neopren pod łańcuch montowany na dolnej rurze tylnego trójkąta, folie i gumki chroniące lakier od ocierających pancerzy, osłony na łańcuch czy błotnik, Pokrowce na siodełka, rowery i wiele innych akcesorii.

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  89 zł Produkt dostępny

  Zaprojektowany do większości smartfonów z ekranem 3-4". Wodoodporny materiał łączony dźwiękowo i uszczelniony na szwach zapewnia najwyższy poziom ochrony telefonu. Przezroczyste okienko transmituje twój dotyk na ekran. System QuickClick™ umożliwia szybki montaż na kierownicy lub wsporniku lub zamianę między rowerami. Świetny do używania smartfona jako GPS lub słuchania muzyki podczas podróży.

  89 zł
 • Szybki podgląd
  89 zł Produkt dostępny

  Zaprojektowany do większości smartfonów z ekranem 4-5". Wodoodporny materiał łączony dźwiękowo i uszczelniony na szwach zapewnia najwyższy poziom ochrony telefonu. Przezroczyste okienko transmituje twój dotyk na ekran. System QuickClick™ umożliwia szybki montaż na kierownicy lub wsporniku lub zamianę między rowerami. Świetny do używania smartfona jako GPS lub słuchania muzyki podczas podróży.

  89 zł
 • Szybki podgląd
  99 zł Produkt dostępny

  Zaprojektowany do większości smartfonów z ekranem 5-6". Wodoodporny materiał łączony dźwiękowo i uszczelniony na szwach zapewnia najwyższy poziom ochrony telefonu. Przezroczyste okienko transmituje twój dotyk na ekran. System QuickClick™ umożliwia szybki montaż na kierownicy lub wsporniku lub zamianę między rowerami. Świetny do używania smartfona jako GPS lub słuchania muzyki podczas podróży.

  99 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów