Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: NORTHTEC

Rowery Northtec


Interesują cię rowery Northtec, Cube czy Embassy? Chcesz zaopatrzyć się w jakościowe akcesoria rowerowe, które są dostępne w atrakcyjnej cenie? A może podobają Ci się modne rowery miejskie/holenderskie? Oferta naszego sklepu z pewnością wpisze się w Twoje oczekiwania. Ofertę kierujemy do klientów, których interesują rowery profesjonalne, szybkie, a także stylowe oraz modne. Wachlarz proponowanych przez nas produktów jest bogaty i zróżnicowany – obejmuje jednoślady dla mężczyzn oraz dla kobiet.


Stawiamy na rowery najwyższej jakości, pochodzące od cenionych i uznanych producentów, takich jak Northtec, Embassy, Cube. Jeżeli chodzi o rowery męskie to prowadzimy sprzedaż jednośladów szosowych i crossowych, a oferta obejmuje również rowery turystyczne. Klient, którego interesuje rower damski także ma do wyboru produkty najlepszych marek, między innymi Northtec, Univega czy Merida.


Siedziba naszego sklepu rowerowego mieści się w Poznaniu, jednak prowadzimy również sprzedaż online. Warto podkreślić, że klient drogą online może nabyć każdy rower, który jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej. Staramy się, by każda cena była atrakcyjna i korzystna dla klienta. Chętnie proponujemy więc ciekawe promocje.

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 3 ocen

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.