Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Rowery Beach Cruiser – amerykańskie

Pochodzące z USA rowery Beach cruiser zostały zaprojektowane do poruszania się po plaży, ale w rzeczywistości pojazdy te mają znacznie szersze zastosowanie. Świetnie nadają się w szczególności do jazdy po mieście, gdyż są nie tylko stylowe, ale także niezwykle wygodne. Rower amerykański, określany jako cruiser, damski czy męski, zyskał popularność na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku, ale dzisiaj na nowo przeżywa renesans. Są to stylowe rowery miejskie.

Jednoślady Beach cruiser dostępne w naszym sklepie rowerowym w mieście Poznań to modele damskie i męskie, dla osób poszukujących solidnie wykonanych pojazdów do przedzierania się przez miejskie ulice czy na weekendowe wypady za miasto. Oferujemy szeroki wybór rowerów Beach cruiser takich marek, jak 3G oraz Le Grand, Schwinn i Embassy, posiadających charakterystyczne ramy oraz wyjątkowo szerokie kierownice, gwarantujące wysoki komfort jazdy. Większość modeli Beachcruiserów wyposażono w praktyczne akcesoria, takie jak lampki dynamo, bagażnik, trzybiegowe przerzutki oraz błotniki. Elementy te sprawiają, że Beachcruiser jest niezwykle funkcjonalny– są one przydatne w trakcie deszczowych dni.

Amerykańskie rowery Beachcruiser proponujemy w bogatej gamie kolorystycznej, aby każdy nabywca mógł wybrać pojazd, który odzwierciedli jego indywidualny charakter. Co ważne, cena jest zawsze atrakcyjna. Stylistyka tych jednośladów została dopracowana w najmniejszych detalach. Każdy model roweru Beach cruiser oferujemy zarówno w sprzedaży internetowej, jak i stacjonarnej, w dogodnie zlokalizowanym sklepie w Poznaniu. Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko cruisery, ale także rowery górskie i szosowe, dzięki którym można odbywać szybkie, ekstremalne przejażdżki. Nasz sklep rowerowy ma również w ofercie, z którą można zapoznać się online, profesjonalne akcesoria rowerowe. Co ważne, wiemy też, że najważniejsza jest jakość i konkurencyjna cena – stawiamy więc na produkty najlepszych marek oraz doskonałe promocje.

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen
W tej kategorii nie ma produktów.
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND
3G
LE GRAND