Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Rowery miejskie, holenderskie, męskie

Dostępne w naszej ofercie rowery miejskie, nazywane również rowerami holenderskimi to jednoślady, które pozwalają szybko i efektywnie przemieszczać się przez wąskie i zatłoczone ulice miast. Pojazdy te cechują się zazwyczaj minimalistycznym designem oraz ograniczonym do minimum osprzętem, stanowiąc wyjątkowe wygodne i praktyczne środki transportu. Rowery holenderskie, które są dostępne w naszym sklepie w Poznaniu, pochodzą między innymi od renomowanej marki Le Grand, wykorzystującej najnowocześniejsze rozwiązania w branży rowerowej. Damski lub męski rower holenderski można nabyć w preferowanej opcji kolorystycznej. Wypada podkreślić, że rowerowi holenderskiemu nie można odmówić wyjątkowego stylu, w ramach którego nawiązuje on do rozwiązań retro. Rower miejski to pojazd, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Wśród prezentowanych rowerów miejskich można znaleźć zarówno modele damskie, jak i męskie, a wszystkie stanowią niezwykle udane połączenie nowoczesnego wzornictwa, elegancji i funkcjonalności, są stylowe i wpisują się w aktualne trendy oraz stylistykę retro. Damskie oraz męskie rowery holenderskie proponujemy zarówno w sprzedaży online, jak i stacjonarnej – punkt sprzedaży bezpośredniej mieści się w atrakcyjnie zlokalizowanej części miasta Poznań.

W ofercie naszego sklepu rowerowego dostępne są nie tylko jednoślady Le Grand, stawiamy także na produkty innych znanych marek, takich jak Cross czy Merida, które są u nas dostępne w świetnej cenie. Asortyment urozmaicają rowery szosowe, dzięki którym możliwe są szybkie przejażdżki, oraz jednoślady górskie. W sprzedaży znalazły się też profesjonalne akcesoria rowerowe.

Mamy świadomość, że dla klienta równie ważna, jak jakość produktów, jest ich cena, dlatego proponujemy ciekawe promocje, z którymi można zapoznać się także drogą online. Nasz stacjonarny sklep rowerowy mieści się z kolei w Poznaniu.

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen
Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE
LE GRAND
CANNONDALE
CUBE