Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Rowery miejskie, holenderskie, męskie

Dostępne w naszej ofercie rowery miejskie, nazywane również rowerami holenderskimi to jednoślady, które pozwalają szybko i efektywnie przemieszczać się przez wąskie i zatłoczone ulice miast. Pojazdy te cechują się zazwyczaj minimalistycznym designem oraz ograniczonym do minimum osprzętem, stanowiąc wyjątkowe wygodne i praktyczne środki transportu. Rowery holenderskie, które są dostępne w naszym sklepie w Poznaniu, pochodzą między innymi od renomowanej marki Le Grand, wykorzystującej najnowocześniejsze rozwiązania w branży rowerowej. Damski lub męski rower holenderski można nabyć w preferowanej opcji kolorystycznej. Wypada podkreślić, że rowerowi holenderskiemu nie można odmówić wyjątkowego stylu, w ramach którego nawiązuje on do rozwiązań retro. Rower miejski to pojazd, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Wśród prezentowanych rowerów miejskich można znaleźć zarówno modele damskie, jak i męskie, a wszystkie stanowią niezwykle udane połączenie nowoczesnego wzornictwa, elegancji i funkcjonalności, są stylowe i wpisują się w aktualne trendy oraz stylistykę retro. Damskie oraz męskie rowery holenderskie proponujemy zarówno w sprzedaży online, jak i stacjonarnej – punkt sprzedaży bezpośredniej mieści się w atrakcyjnie zlokalizowanej części miasta Poznań.

W ofercie naszego sklepu rowerowego dostępne są nie tylko jednoślady Le Grand, stawiamy także na produkty innych znanych marek, takich jak Cross czy Merida, które są u nas dostępne w świetnej cenie. Asortyment urozmaicają rowery szosowe, dzięki którym możliwe są szybkie przejażdżki, oraz jednoślady górskie. W sprzedaży znalazły się też profesjonalne akcesoria rowerowe.

Mamy świadomość, że dla klienta równie ważna, jak jakość produktów, jest ich cena, dlatego proponujemy ciekawe promocje, z którymi można zapoznać się także drogą online. Nasz stacjonarny sklep rowerowy mieści się z kolei w Poznaniu.

Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów