Masz pytania? Śmiało dzwoń 727 619 461

Rowery damskie turystyczne

Supersportowy.pl to sklep rowerowy, którego siedziba znajduje się w Poznaniu i który prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i online. W ofercie naszego sklepu znaleźć można profesjonalne rowery różnego typu, a także akcesoria rowerowe w atrakcyjnych cenach. Oferujemy jednoślady dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci.

Sporo miejsca w ofercie naszego sklepu zajmują damskie i męskie rowery turystyczne. Ich największym atutem jest wielofunkcyjność. Rowerem turystycznym można wybrać się w dłuższą trasę, wycieczkę, a także przemieszczać się na co dzień, na przykład z domu do pracy i z pracy do domu. W asortymencie znaleźć można rowery turystyczne marki Merida oraz Northtec. Co ważne, każdy jednoślad turystyczny jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno Panie, jak i Panowie.

Wachlarz proponowanych przez nas produktów jest na tyle bogaty i zróżnicowany, że każda z Pań może nabyć pojazd wpisujący się w jej indywidualne oczekiwania. Obok rowerów turystycznych dostępne są też stylowe i modne modele miejskie, a także cruisery. Klientom, których interesują szybkie jednoślady, polecamy rower szosowy lub górski.

Warto podkreślić, że nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje, dostępne także w sklepie online.

Jest 52 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 52 elementów